Advertisement

Artykuły do tagu: krew

Na Mikołajki podarują potrzebującym swoją krew
W niedzielę 5 grudnia, druhowie z Rozprzy zapraszają na „Mikołajkową zbiórkę krwi”. Akcja odbędzie się w sali rozprzańskiej OSP i potrwa od godziny 10:00 do 13:00.
Górnicy i mieszkańcy oddali krew
Po raz kolejny ważna idea honorowego krwiodawstwa połączyła pracowników z Centrali PGE GiEK, Kopalni i Elektrowni Bełchatów, a także mieszkańców regionu. Wspólna akcja pozwoliła zebrać cenne litry drogocennego leku.
Niepodległość mają we krwi. Pomoc dla 13-letniego Kacpra
Pod hasłem "Niepodległość mamy we krwi" odbędzie się w Wolborzu kolejna akcja honorowego oddawania krwi. Tym razem zaplanowano ją na niedzielę (14.11.2021). Drogocenny lek tym razem będzie przeznaczony dla 13-letniego Kacpra Skórki, który przebywa obecnie w szpitalu w Łodzi.
Ponad 25 litrów krwi dla Olka, Kacpra i Łukasza
Aż osiemdziesięciu krwiodawców zgłosiło chęć niesienia pomocy dwóm ciężko chorym chłopcom, Olkowi i Kacprowi. Zbiórka krwi w Moszczenicy prowadzona była również na rzecz Łukasza, który został ranny w wypadku spowodowanym przez nietrzeźwego kierowcę.
W piątkowy (17 września) wieczór w wolborskiej hali sportowej odbędzie się Wirtuoz Challenge Młoda Krew. To już szósta gala mieszanych sztuk walki odbywająca się w naszym regionie pod szyldem stowarzyszenia Wirtuoz. Tym razem w oktagonie zmierzą się zawodnicy walczący w formułach K-1 oraz MMA. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00.
Potrzebna krew dla policjanta
Policjant z opoczyńskiej komendy potrzebuje pomocy. W poniedziałek bowiem został poważnie ranny w wypadku drogowym. Kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu motocyklem policjantowi na służbie.
31.08.2021 06:45
Zebrali 16 litrów krwi
36 krwiodawców oddało życiodajny płyn podczas pikniku profilaktycznego, który odbył się w Wolborzu. Zebrano 16 litrów krwi.
Oddaj krew podczas pikniku #WolbórzRatujeŻycie
W niedzielę (29 sierpnia) w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej odbędzie się Piknik profilaktyczny pod hasłem #WolbórzRatujeŻycie. Podczas imprezy będzie można oddać krew oraz zarejestrować się jako dawca szpiku. Organizatorzy przygotowali także mnóstwo atrakcji dla uczestników – szczególnie tych najmłodszych.
Oddaj krew z PANEK CarSharing
PANEK CarSharing jako firma odpowiedzialna społecznie bardzo chętnie podejmuje działania, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na drodze. Nie zawsze da się uniknąć wypadków drogowych, a w szczególności ofiar tych wypadków, dlatego tym razem firma podejmuje akcję zbiórki krwi, która wykorzystana będzie podczas operacji ratowania życia. Akcja odbędzie się w poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku w siedzibie firmy w Warszawie przy ul. Grójeckiej 208, ale firma zachęca wszystkich do oddawania krwi w całej Polsce.
10.06.2021 07:52
Zbiórka krwi w Wolborzu
Stowarzyszenie GHE im. płk Janusza Maleszewskiego II Okręg Policji Państwowej zaprasza na zbiórkę krwi #WolbórzRatujeŻycie , która odbędzie się 13 czerwca 2021 r . (niedziela) w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat