Advertisement

Artykuły do tagu: krew

28.02.2022 10:23
Oddają krew dla Ukrainy
Stacje krwiodawstwa w całym kraju przeżywają duże oblężenie. Na podzielenie się drogocennym lekiem decydują się nie tylko Polacy. Wielu krwiodawców chce w ten sposób wesprzeć potrzebujących za naszą wschodnią granicą, w ukraińskich miastach oraz przybywających do Polski.
Oddali krew. Kolejny imponujący wynik!
Zarząd Klubu HDK PCK z Moszczenicy zorganizował pierwszą w tym roku akcję krwiodawstwa. W niedzielę (20.02.2022) zarejestrowało się do udziału w niej 76 ochotników, a ostatecznie pozyskano ponad 28 litrów krwi!
06.02.2022 10:09
Warto się dzielić!
Krew jest bezcennym lekiem, którego nie da się wytworzyć syntetyczne. Dlatego tak ważne są zbiórki tego cennego płynu.
#Wolbórz Ratuje Życie - znamy zwycięzców
Młodzi artyści pokazali, że warto pomagać, dzieląc się cząstką siebie. W auli Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego #Wolbórz Ratuje Życie. Jego głównym założeniem było propagowanie krwiodawstwa i pogłębianie wiedzy wśród młodzieży o krwiolecznictwie.
„Twoja krew, moje życie”. Kolejna akcja w regionie
Ochotnicza Straż Pożarna w Sulejowie wraz ze Stowarzyszeniem HDK "Krwinka" zapraszają do udziału w sobotniej (05.02.2022) zbiórce krwi. Akcja odbędzie się na Placu Straży w Sulejowie w godzinach od 10.00 do 13.00.
Grabica: zbiórka krwi dla druha Józefa Wocha
W sobotę w gminie Grabica odbędzie się zbiórka krwi dla druha Józefa Wocha. Zbiórka odbędzie się w sali OSP Grabica w godzinach 10:00-13:00.
Zbiórka krwi zakończona sukcesem
Oddano ponad 17,5 litra krwi. Za nami pierwsza w tym roku zbiórka pod hasłem "WolbórzRatujeŻycie".
Oddaj krew, to lek na wagę złota!
Pierwsza w tym roku akcja honorowego oddawania krwi w Wolborzu odbędzie się 23 stycznia. Dla jej uczestników przygotowano liczne atrakcje i upominki, które mają być podziękowaniem za podzielenie się najcenniejszym lekiem, jakim jest właśnie krew.
Ponad 30 litrów krwi zebrano w Moszczenicy
Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się ostatnia w tym roku zbiórka, zorganizowana przez przedstawicieli HDK PCK Moszczenica. Chęć udziału w akcji wyraziło 80 osób. Ostatecznie tym drogocennym lekiem podzieliło się 68 krwiodawców, a łącznie udało się zebrać 30,6 litra krwi.
Podziel się sobą na święta. Zbiórka krwi w Moszczenicy
Już po raz kolejny w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy odbędzie się akcja oddawania krwi zorganizowana przez HDK PCK Moszczenica. Tym razem ma ona pomóc 3-letniemu Józiowi, 7-letniemu Filipowi oraz panu Tomaszowi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat