Artykuły do tagu: krwiodawcy

V-lecie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców
Piotrkowskie stowarzyszenie "Krwinka" hucznie obchodziło piątą rocznicę swojego istnienia. Uroczystości jubileuszowe, które zorganizowano w Sulejowie, nie mogły obyć się oczywiście bez akcji krwiodawstwa.
Sztandar dla honorowych krwiodawców
Piotrkowski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża świętował w piątkowy wieczór jubileusz 45-lecia swojego istnienia. Najważniejszym elementem uroczystości było przekazanie krwiodawcom sztandaru.
45 lat klubu HDK PCK w Moszczenicy
Jubileusz 45-lecia klubu HDK PCK w Moszczenicy odbył się w niedzielę 24 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Obchody poprzedziła msza św. w intencji krwiodawców odprawiona przez proboszcza parafii Podwyższenia Świętego Krzyża Władysława Pasia.
Krwiodawcy na Jasnej Górze
W sobotę honorowi dawcy krwi z całej Polski, w tym z rejonu piotrkowskiego PCK, wraz z rodzinami wyruszyli na Jasną Górę.
Piłkarski turniej Krwiodawcy-Dzieciom rozstrzygnięty
V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego zorganizowanego pod hasłem „Krwiodawcy - Dzieciom” odbył się w miniony weekend w Sulejowie. W ten sposób organizatorzy chcieli uczcić Światowe Dni Krwiodawstwa, a także propagować samą ideę krwiodawstwa.
Krwiodawcy integrowali się na sportowo
W sobotę w Babach odbyła się Spartakiada Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK. Uczestniczyło w niej 9 zespołów: Baby Moszczenica, Gorzkowice, Wola Krzysztoporska, Pabianice, Piotrków, MPK Łódź, Idzikowice k/Opoczna i Tomaszów.
Nasi krwiodawcy na Jasnej Górze
Piotrkowscy honorowi dawcy krwi uczestniczyli w sobotę w XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Krwiodawców na Jasną Górę.
Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka zaprasza na IV Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Krwiodawcy dzieciom” połączony z piknikiem rodzinnym z okazji Dnia Dziecka i Światowymi Dniami Krwiodawstwa.
Krwiodawcy wyruszą na Jasną Górę
Ordynariat Polowy i Krajowe Duszpasterstwo Honorowych Dawców Krwi zapraszają krwiodawców i ich rodziny na XIX Pielgrzymkę Honorowych Dawców Krwi do Sanktuarium Maryjnego na Jasnej Górze.
III Ogólnopolski Turniej Krwiodawcy Dzieciom za nami
Impreza odbyła się w dniach 21-22 listopada w Sulejowie. W pierwszym dniu rywalizowało osiem drużyn.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat