Artykuły do tagu: walentynki

Zamiast mandatu, pouczenie i serduszko. Na taki finał kontroli drogowej mogą liczyć dzisiaj niektórzy kierowcy w związku z walentynkami.
Walentynki, czyli święto zakochanych. Jak spędzają je piotrkowianie?
To właśnie 14 lutego przypada dzień zakochanych. Nazwa tego święta pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w kościele katolickim obchodzone jest właśnie 14 lutego.
Romantyczny koncert gwiazdy w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na najbardziej romantyczny wieczór w roku. Mowa o walentynkach, bo właśnie 14 lutego odbędzie się w MOK-u koncert artysty, znanego między innymi z programu Mam Talent.
Wyjątkowe Walentynki w hotelu Górskim
Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne oraz romantyczne kolacje zakochanych par.
Walentynki tak jak lubisz w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to doskonała okazja, żeby uświadomić sobie jak cenne są w życiu bliskie relacje z innymi. Ważne jest to, aby mieć pełną swobodę wyboru sposobu w jaki chcemy to święto obchodzić. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, w najbliższą sobotę 10 lutego, będzie można zdobyć kartę podarunkową, która pozwoli zakupić wybrany samodzielnie podarunek oraz zrobić sobie walentynkowe selfie z ukochaną osobą w specjalnie przygotowanym sercowym klimacie.
Gorzkowice w walentynkowym nastroju [FOTO]
Dzieci i młodzież z gminy Gorzkowice licznie i ochoczo wzięli udział w obchodach dnia świętego Walentego. Tamtejsze placówki oświatowe zorganizowały dla nich zajęcia związane właśnie z walentynkami. Nie brakowało dobrej zabawy, tworzenia specjalnych kartek dla bliskich, a nawet... upominków z masy solnej.
Walentynkowo podzielili się krwią
Aż 34 litry krwi oddano w trakcie walentynkowej zbiórki, którą zorganizowało Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. Ten cenny płyn oddało 75 osób.
Walentynkowe morsowanie na „Słoneczku” [ZDJĘCIA]
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w niedzielnym morsowaniu na Słoneczku. Imprezę zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Miłość dodaje skrzydeł! Walentynki w Focus Mall w Piotrkowie
Walentynki to czas celebrowania uczuć jakie dzielimy z najbliższymi. Warto w ten wyjątkowy dzień wybrać się do Focus Mall w Piotrkowie. Specjalną atrakcją dla wszystkich zakochanych i kochających będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w miłosnym instaboxie, w pięknej walentynkowej scenerii. Nie zabraknie też upominków.
Kino na walentynki i nie tylko. W piątek maraton horrorów
Piotrkowskie kino Helios przygotowało tym razem wyjątkowy maraton filmowy dla tych, którzy nie przepadają za cukierkowym obrazem walentynek. To seria horrorów, które na ekranie pojawią się już w najbliższy piątek (11.02). Sprawdzamy jednak co jeszcze pojawi się na ekranach kin w najbliższym tygodniu. W ramach walentynek i nie tylko.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat