Advertisement

Artykuły do tagu: Samodzielny Szpital Wojewódzki

W piotrkowskim szpitalu rozpoczyna się ogromna inwestycja
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika rozpoczyna się jedna z największych inwestycji w historii tej placówki. W czwartek podpisano umowę na kompleksową termomodernizację budynku szpitala. Inwestycja bezie kosztować ponad 20 mln złotych.
Lepsze warunki dla pacjentów szpitala przy ul. Rakowskiej [ZDJĘCIA]
Samodzielny Szpital Wojewódzki zakończył kolejne inwestycje, dzięki którym poprawia się komfort leczenia pacjentów. W czwartkowy poranek odbyło się uroczyste otwarcie nowych pomieszczeń.
29.11.2022 14:20
Andrzejkowo oddali krew
Prawie osiemnaście litrów krwi zebrano podczas andrzejkowej akcji zbiórki krwi, która we wtorkowe przedpołudnie odbyła się w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.
Szpital Wojewódzki zainteresowany przejęciem usług świadczonych przez PCMD
Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ ogłosił konkursy na świadczenia szpitalne wypowiedziane przez Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie. Oferty można składać do 2 grudnia.
Covid-19 w szpitalu na Rakowskiej - zamknięto oddział wewnętrzny
Oddział wewnętrzny w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie wstrzymał przyjęcia pacjentów. Powód: koronawirus.
Dwóch lekarzy ze szpitala wojewódzkiego z koronawirusem
W związku z wykryciem u dwóch lekarzy chirurgów zakażenia koronawirusem, Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim wstrzymuje przyjęcia Pacjentów na Oddział Chirurgiczny.
Nowa karetka w piotrkowskim pogotowiu
W Samodzielnym Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim pojawiła się nowa karetka. W czwartek dyrektor placówki Marek Konieczko, odebrał ambulans, który docelowo będzie stacjonował w Wolborzu.
Oddział wewnętrzny w Szpitalu przy ul. Rakowskiej zamknięty
W poniedziałek w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie rozpoczęto procedurę dezynfekcji oddziału wewnętrznego. Przyjęcia oraz odwiedziny zostały tymczasowo wstrzymane.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat