Advertisement

Artykuły do tagu: choinka

Co z choinką po świętach?
Zgodnie z tradycją świątecznie udekorowaną choinkę powinniśmy trzymać w domu aż do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromniczej). Są jednak tacy, którzy z bożonarodzeniowym drzewkiem rozstają się tuż po 26 grudnia. Co zrobić z nim po zakończeniu świąt?
Dlaczego miejska choinka została ogrodzona?
Jak co roku w Rynku stanęła choinka, lecz niemałe było zdziwienie mieszkańców, którzy świąteczne drzewko zobaczyli ogrodzone metalowym płotem. Dlaczego tak się stało?
18.12.2022 10:48
Sztuczna czy żywa?
To już ostatni moment na zakup świątecznego drzewka. Kto jeszcze tego nie zrobił na pewno mierzy się z dylematem: żywa czy sztuczna? Do tego pozostaje kwestia przystrojenia choinki.
Oddaj krew i odbierz choinkę
Lasy Państwowe już po raz kolejny organizują akcję "Choinka za życie". Jej celem jest wsparcie banków krwi w całej Polsce. Tego dnia także w województwie łódzkim będzie można oddać krew, a w zamian otrzymać piękne drzewko, które będzie ozdobą domu na święta.
06.12.2022 17:32
Choinka już świeci
Miejska choinka w Piotrkowie już stoi w Rynku Trybunalskim. Z powodu padającego deszczu odwołano event uroczystego odpalenia bożonarodzeniowego drzewka. Mimo tego choinka świeci już pełnym blaskiem.
Mikołajkowe spotkanie w Rynku Trybunalskim odwołane!
Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz niesprzyjające prognozy pogody, została podjęta decyzja o rezygnacji z oficjalnego rozświetlenia miejskiej choinki w Rynku Trybunalskim.
Św. Mikołaj zawitał do Wolborza
Wiele atrakcji czekało na tych, którzy w weekend odwiedzili Biały Dworek w Wolborzu, świętujący jubileusz 10-lecia istnienia. Wśród pachnących świerków i zapachu przygotowanych potraw można było poczuć magię zbliżających się Świąt.
10-metrowa choinka rozbłyśnie w Piotrkowie
W Mikołajki, czyli 6 grudnia warto wybrać się na spacer po starówce. Wzorem lat ubiegłych w sercu Rynku Trybunalskiego ustawione zostanie bożonarodzeniowe drzewko.
Co z iluminacjami w Piotrkowie?
Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. W sklepowych witrynach i na ulicach miast coraz więcej pojawia się świątecznych ozdób. Czy iluminacje pojawią się także na ulicach Piotrkowa?
Świąteczne zabawy w Mzurkach i Gąskach [Zdjęcia]
Koła Gospodyń Wiejskich w gminie Wola Krzysztoporska organizują choinkowe zabawy dla swoich mieszkańców. Nie brakuje pyszności, dobrej muzyki, a przede wszystkim uśmiechów zadowolonych dzieciaków.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat