Advertisement

Oddaj krew, podziwiając talent najmłodszych

Region Piątek, 25 listopada 20221
W niedzielę (27.11.2022) w Sulejowie w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego odbędzie się Gala Konkursu Plastycznego dla dzieci szkół podstawowych pod hasłem "Oddaj Krew - Zostań Ratownikiem Życia" w ramach Dni Honorowego Krwiodawstwa. Co ważne, tego dnia, będzie można także podzielić się tym najcenniejszym lekiem.
fot.: OSP Sulejów / archiwum fot.: OSP Sulejów / archiwum

W konkursie biorą udział nie tylko dzieci ze szkół powiatu piotrkowskiego ale także Piotrkowa Trybunalskiego. Autorów najlepszych prac wybrali członkowie siedmioosobowej Kapituły, a organizatorzy i sponsorzy ufundowali nagrody i upominki. Uroczyste podsumowanie dziecięcych popisów plastycznych odbędzie się na uroczystej gali już w niedzielę w ZS CKU w Sulejowie, przy ul. Milejowskiej 21.

 

Organizatorem Konkursu plastycznego jest Powiatowe Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "KRWINKA", a współorganizatorzy to Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie oraz OSP w Sulejowie.


Patronat nad imprezą objęły:

  • Narodowe Centrum Krwi w Warszawie
  • Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim
  • Urząd Miasta i Gminy Sulejów
  • Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi

W ramach imprezy będzie można również oddać krew oraz zarejestrować się jako potencjalny Dawca Szpiku. Czuwać nad tym będą przedstawiciele Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi oraz Łódzkiego Ośrodka Dawców Szpiku.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Seba ~Seba (Gość)26.11.2022 01:21

Szkoda że poprostu nie skupują krwi.Oddałbym prawie całą bańke piątke.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat