Advertisement

Artykuły do tagu: kradzież

28-latek z zarzutami kradzieży
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 28-latka, który ukradł telefon koledze. Jak się okazało, podczas wspólnego spożywania alkoholu, wyjął urządzenie z kieszeni kompana od kieliszka. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.
Złodziejski duet wpadł dzięki reakcji pracowników sklepu
Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty kradzieży rozbójniczej. Agresorzy próbowali dokonać kradzieży w jednym ze sklepów. Zaatakowali też pracownicę obiektu.
Seryjny złodziej w rękach policji
5 zarzutów kradzieży usłyszał 22-latek, który na terenie piotrkowskich sklepów kradł różne artykuły. Wartość strat oszacowano na blisko 6 tysięcy złotych, a łupem złodzieja padały zarówno gry planszowe, kosmetyki, jak i drogie alkohole.
Napadł i okradł seniorkę. Trafił za kratki
Piotrkowscy policjanci wydziału wywiadowczego zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej przewrócił 83-latkę, a następnie wyrwał jej torebkę. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w areszcie. W związku z tym, że piotrkowianin dopuścił się przestępstwa rozboju w warunkach recydywy grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Dotkliwie pobili za dwie butelki wina
Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na 42-latku. Sprawcy dotkliwie pobili swoją ofiarę i ukradli jej dwie butelki wina. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty rozboju. Najbliższe miesiące spędzą w areszcie.
Ukradł towar i groził nożem
Policjanci zatrzymali 34-latka, który chwilę wcześniej dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów w Piotrkowie. Aby zarzymać skradziony towar mężczyzna przy użyciu noża zagroził pracownikowi ochrony. Sprawca usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a najbliższe miesiące spędzi w areszcie.
Randka w hotelu, a potem... kradzież
To była jedna z tych randek, która nie miała romantycznego zakończenia. Po spotkaniu w pokoju hotelowym 38-latka okradała nowo poznanego mężczyznę. Wartość strat oszacowano na blisko 2900 złotych.
Okradł pracodawcę w ostatnim dniu pracy
Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi, który okradł firmę, w której pracował. Do zdarzenia doszło w listopadzie w Daniszewicach w gminie Gorzkowice, a wartość strat oszacowano na 5 tysięcy złotych.
Przyłapali złodzieja na... drzemce
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 35-letniego piotrkowianina, który był poszukiwany, a wcześniej dokonał kradzieży w jednej z drogerii na terenie Piotrkowa. Mężczyzna wpadł, bo wszedł do niezamieszkałego budynku i zasnął. Wkrótce odpowie za kradzież oraz naruszenie miru domowego.
Ukradł słuchawki. Grozi mu do pięciu lat więzienia
Blisko miesiąc trwała praca śledczych przy ustalaniu sprawcy kradzieży bezprzewodowych słuchawek z szatni pracowniczej jednej z firm. 30-latek usłyszał już zarzuty, a grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat