Artykuły do tagu: Dzielnicowy

Dzielnicowy zatrzymał oszustów
Podejrzani w wieku 19, 20 i 21 lat odpowiedzą za przestępstwo oszustwa. Sprawcy pod pretekstem prowadzenia rzekomej zbiórki na rzecz osób z niepełnosprawnościami wyłudzali pieniądze od klientów bełchatowskiej galerii handlowej. Byli również agresywni wobec interweniujących pracowników obiektu. Wszyscy wpadli w ręce dzielnicowego z bełchatowskiej komendy starszego sierżanta Piotra Kota.
34-latka chciała popełnić samobójstwo
34-latka zażyła dużą ilość środków psychotropowych. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. Pomógł dzielnicowy.
Weszła do szkoły, ukradła dzieciom kurtki i plecak
Policjant zatrzymał złodziejkę, która z gimnazjalnej szatni ukradła dwie zimowe kurtki. Nie pogardziła też plecakiem, w którym były łyżwy. Podczas przeszukania jej mieszkania policjant odnalazł wszystkie fanty. 32-latka usłyszała zarzut kradzieży.
Aplikacja
Piotrkowską jednostkę policji znajdziemy w specjalnej aplikacji na smartfony wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Resort uruchomił nową wersję aplikacji „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy wiele przydatnych informacji dotyczących np. dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Nie znamy swoich dzielnicowych
Nie znamy swoich dzielnicowych - wynika z raportu Najwyższej Izby Kontroli. Ponad połowa badanych nie wie, kim jest policjant pełniący funkcję dzielnicowego.
Krzysztof Kuleta najlepszy w województwie
Ma 32 lata, jest tatą dwóch córek, lubi wędkować, w służbie od ponad 12 lat. Pilnuje porządku w rejonie służbowym nr 1 w gminie Sulejów. Młodszy aspirant Krzysztof Kuleta został "Dzielnicowym Roku".
Piotrkowianie narzekają na dzielnicowych?
Piotrkowianie coraz częściej narzekają na kontakt ze swoim dzielnicowym. - Mieszkańcy na ogół nie wiedzą w jaki sposób zwrócić się do policjanta odpowiedzialnego za konkretny rejon miasta - mówił na antenie Strefy FM Szymon Miazek, radny, przedstawiciel Rady Osiedla "Wronia".
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat