Reklama

Artykuły do tagu: złodziej

Stracił rower, wracając z dyskoteki
Piotrkowscy wywiadowcy oraz sulejowscy policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży. Mężczyźni zabrali rower 31-latkowi, gdy ten wracał z dyskoteki. Funkcjonariusze odzyskali skradziony jednoślad, a złodzieje usłyszeli już zarzuty.
Ukradli obraz Matki Bożej
Do niecodziennej kradzieży doszło w jednym z domów zakonnych na terenie Piotrkowa. Łupem sprawców padła replika obrazu Matki Bożej Trybunalskiej o wartości tysiąca złotych. Złodzieje szybko wpadli jednak w ręce policji.
Wręczył kwiat, zabrał torebkę
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 37-latka, który po wręczeniu swojej byłej partnerce upominku na dzień kobiet... ukradł jej torbę z dokumentami i pieniędzmi. Właścicielka odzyskała już utracone rzeczy i gotówkę, a sprawca usłyszał zarzuty.
Okradali markety, staną przed sądem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w ciągu dwóch dni kradli w marketach na terenie Piotrkowa i Łodzi. Ich łupem padły artykuły spożywcze, środki czystości, tekstylia i narzędzia o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcieli ukraść quada, spłoszyła ich gospodyni
Bełchatowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o próbę włamania. Spłoszeni przez czujną właścicielkę posesji, uciekli porzucając swój łup. Pokrzywdzona rozpoznała sprawców i wskazała mundurowym ich miejsce zamieszkania. 47-latka oraz jej 36-letni partner odpowiedzą za usiłowanie kradzieży w włamaniem.
Ukradł puszkę WOŚP. Pieniądze wydał w monopolowym
Zarzut kradzieży puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy usłyszał 37-letni bełchatowianin. Złodzieja zatrzymał właściciel sklepu, który jadąc na miejsce rozpoznał go i oddał w ręce policji. To nie pierwszy tego typu wybryk mężczyzny, dlatego może spodziewać się surowej kary.
Złapany na gorącym uczynku
Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który usiłował okraść dom jednorodzinny w Radomsku. Dzięki czujności sąsiadki oraz natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku. Nie zdążył wynieść z domu żadnych przedmiotów. Nie uniknie też odpowiedzialności.
Złodziejski duet w rękach opoczyńskich policjantów
Tankowali kilkadziesiąt litrów paliwa, a następnie uciekali ze stacji - w ten sposób złodziejski duet okradł kilkanaście stacji paliw w województwie łódzkim. 38-letnią łodziankę oraz jej 19-letniego wspólnika schwytali opoczyńscy policjanci.
Policjanci z Piotrkowa złapali włamywacza... we Wrocławiu
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 27-latka odpowiedzialnego za szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem. Złodziej włamał się do piwnicy, domków letniskowych, garażu i samochodu na terenie Piotrkowa. Został zatrzymany we Wrocławiu.
05.11.2021 07:56
Zmęczony złodziej
38-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego został zatrzymany przez funkcjonariusza z radomszczańskiej komendy policji tuż po tym, jak usiłował ukraść różne przedmioty z jednego z domów w gminie Gidle. Złodziej nie osiągnął celu, ponieważ postanowił się zdrzemnąć, a wtedy został nakryty przez właściciela posesji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat