Advertisement

Artykuły do tagu: złodziej

Okradł dom własnego ojca
Policjanci z Opoczna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież sprzętu elektronicznego. Złodzieje splądrowali dom ojca jednego z nich. Jeden ze sprawców za popełnione przestępstwo odpowie w warunkach recydywy, co się wiąże z wyższym wymiarem kary.
Okradł sklep i pobił ekspedientkę. 33-latek trafił za kratki
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. To 33-latek znany mundurowym z wcześniejszego konfliktu z prawem. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji namierzyli go na terenie miasta dwie godziny po otrzymaniu informacji o zdarzeniu.
W Piotrkowie grasują złodzieje? Bądźcie czujni!
Scenariusz zawsze jest ten sam. Dwóch mężczyzn kręcących się koło domów jednorodzinnych i szarpiących za furtki i drzwi. Gdy ktoś ich zobaczy, odpowiadają, że się pomylili. Mieszkańcy sądzą, że to złodzieje szukający okazji i ostrzegają się nawzajem.
Od próby kradzieży katalizatora po zatrzymanie z narkotykami
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 41-letnią kobietę i 38-latka, którzy usiłowali ukraść katalizator. Przestępczy duet uciekał przed funkcjonariuszami samochodem. To jednak jeszcze wciąż nie wszystkie "grzechy" zatrzymanych.
Awanturował się w sklepie. Okazało się, że okradł SOR
Podjęta przez opoczyńskich policjantów interwencja wobec agresywnego klienta w sklepie, zakończyła się odnalezieniem skradzionych przedmiotów ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Opocznie. Zatrzymanemu grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali przestępczy duet nastolatków. Wspólnie, przebywając na przepustkach z ośrodków wychowawczych, ukradli dwa rowery z klatki schodowej jednego z piotrkowskich bloków. Wartość strat oszacowano na 3 tysiące złotych.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przywłaszczyli portfel z dokumentami oraz kartami płatniczymi. Sprawcy wykorzystując jedną z kart, dokonywali zakupów w sklepach na terenie miasta. Obaj usłyszeli już zarzuty.
26-latek posiadał narkotyki, jego kolega ukradł samochód
Bełchatowscy kryminalni zatrzymali 26-latka z narkotykami. Mężczyzna kierował autem, pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto wraz z nim podróżował kolega, który okazał się sprawcą kradzieży pojazdu. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.
14.05.2023 15:00
Kradzieże na działkach
Przebywanie w ogródkach działkowych to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez wielu mieszańców. Najczęściej działkowicze przyjeżdżają w weekendy. Dlatego w ciągu tygodnia działki przeważnie pozostają bez opieki. Tworzy to dobrą okazję dla złodziei.
Okradł market, grozi mu do 5 lat więzienia
Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego piotrkowskiej komendy patrolując ulice miasta, zauważyli mężczyznę, który na początku kwietnia dokonał kradzieży w jednym z marketów. Jeden z funkcjonariuszy rozpoznał 31-latka na podstawie nagrania monitoringu. Złodziej usłyszał już zarzuty.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat