Kradł alkohol i kosmetyki, wpadł przez robota kuchennego

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 18 marca 20247
35-latek, który na terenie bełchatowskich punktów handlowych kradł alkohol, kosmetyki, artykuły spożywcze oraz sprzęt gospodarstwa domowego, usłyszał 18 zarzutów. Łączną wartość przestępczej działalności podejrzanego oszacowano na blisko 9 tysięcy złotych. Bełchatowianin wpadł na gorącym uczynku.
fot.: policja fot.: policja

Dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wpadł na gorącym uczynku. Mężczyzna nie płacąc za towar, z łupem w postaci robota kuchennego wartości 2500 złotych przeszedł przez linie kas i wyszedł ze sklepu. Nieuczciwego klienta przed marketem ujęli pracownicy sklepu. Sprawca przekazany w ręce policji trafił do celi, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Okazało się, że to 35-latek, który dobrze znany jest funkcjonariuszom policji z wcześniejszego konfliktu z prawem. Ujęty na gorącym uczynku mężczyzna miał już na sumieniu kilka wcześniejszych kradzieży. Śledczy prowadzili przeciwko niemu postępowania karne dotyczące jego wcześniejszego konfliktu z prawem. Sprawca na terenie bełchatowskich punktów handlowych kradł alkohol, kosmetyki, artykuły spożywcze oraz sprzęt gospodarstwa domowego. Tym razem śledczy udowodnili mu również kradzież roweru wartości 1700 złotych. Bełchatowianin ukradł jednoślad spod miejscowej apteki i przyjechał nim do sklepu, gdzie wpadł na kradzieży sprzętu gospodarstwa domowego. Łączna wartość przestępczej działalności bełchatowianina to blisko 9000 złotych - mówiła nadkom. Iwona Kaszewska z KPP Bełchatów.

W związku z faktem, że policjanci udowodnili mu dokonanie w ostatnim czasie kilkanaście kradzieży szczególnie zuchwałej, prokurator na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego wystąpił z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Podejrzany usłyszał łącznie 18 zarzutów. Decyzją sądu najbliższy czas spędzi za kratami. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dsadsa ~dsadsa (Gość)21.03.2024 08:44

Wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego wizerunek ewidentnego złodzieja jest ukrywany?
Zwyczajowo powinien wisieć np. na stałej stronie internetowej lub w roczniku z GUSu. Bandyterka powinna być eliminowana z życia ludzi.

20


Nierozumie ~Nierozumie (Gość)19.03.2024 03:33

Jak to "wpadła przez robota kuchennego"?To ten robot pofrafił mówić i wsypal?

40


PT ~PT (Gość)18.03.2024 15:02

Ktoś to od niego kupuje , a nie lepiej przypilnować do końca.Tak kradziej idzie siedzieć a paser dalej działa .

50


Gimnazjum ~Gimnazjum (Gość)18.03.2024 20:53

A od kiedy to dzieci pracują w policji?

22


Tygrys ~Tygrys (Gość)18.03.2024 20:24

Też chcę z tymi panienkami do celi

42


Orondo ~Orondo (Gość)18.03.2024 17:01

Swietanocny baranek

01


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat