Artykuły do tagu: Zdarzenie

Groźne zdarzenie drogowe w powiecie piotrkowskim
Kierowca forda escorta jadąc krajową "91" z Piotrkowa w kierunku Łodzi z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie odbił się od przydrożnego rowu i wpadł na posesję. Zdarzenie miało miejsce w Kafarze w gminie Grabica.
Stłuczka dwóch aut na węźle Piotrków Trybunalski Południe
Kobieta w ciąży trafiła do szpitala w wyniku kolizji, do której doszło w czwartek około godz. 11.20 na wiadukcie węzła Piotrków Trybunalski Południe (kierunek Piotrków).
Kolizja przed przejściem dla pieszych w Piotrkowie
Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek 10 lipca w godzinach przedpołudniowych na Al. Piłsudskiego. Uczestniczyli w nim kierowcy podróżujący samochodami marki Opel i Volkswagen.
Zderzenie trzech aut w Poniatowie
W niedziele, przed godziną 19.00 w Poniatowie, doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. W wyniki wypadku dwie osoby zostały ranne.
Zderzenie dwóch aut na DK12
Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 12, na odcinku Piotrków-Sulejów. Do zdarzenia 6 maja około godziny 18.
Zderzenie motocykla z samochodem osobowym
Po godzinie 14.00 na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie, w pobliżu jednego z marketów doszło do zdarzenia drogowego, w którym samochód marki Daewoo zderzył się z motocyklem.
Wypadek na skrzyżowaniu w centrum Piotrkowa
Na skrzyżowaniu al. 3 Maja i Al. Kopernika w Piotrkowie doszło we wtorek do wypadku. Mercedes zderzył się z seicento. Kierowca fiata trafił do szpitala na obserwację.
Samochód dachował na Wierzejach. Kierowca zniknął...
Około 2:00 w sobotę na Wierzejach w Piotrkowie kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie nie zachował ostrożności i dachował. Auto wylądowało w rowie. Poszkodowany nie czekał jednak na pomoc tylko zniknął...
Policja poszukuje świadków zdarzenia
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Piotrkowie poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 20 lutego w al. 3 Maja w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat