Artykuły do tagu: Ślisko

Ślisko na drogach. Wypadki na A1 i S8
Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Na drogach panują bardzo złe warunki do jazdy.
-18,7 w powiecie piotrkowskim! Gdzie było najzimniej?
Temperatury minionej nocy w Polsce sięgały nawet -27 stopni Celsjusza. Na terenie powiatu piotrkowskiego najniższa z nich odnotowana została o godzinie 7.00 na stacji meteorologicznej w Sulejowie, gdzie temperatura wynosiła -18,68 stopni Celsjusza.
Niebezpiecznie na drogach! Liczne kolizje i wypadki w Piotrkowie i regionie
Do Piotrkowa znów zawitała zima. Silne opady śniegu i ujemna temperatura powodują niemałe zamieszanie na drogach.
Śnieg na piotrkowskich ulicach
Wszyscy sympatycy białego puchu pewnie z zadowoleniem przyjęli pierwsze tak większe opady śniegu w Piotrkowie. Jednak dla wielu mieszkańców radość z pięknego widoku kończy się wraz z wyjechaniem na piotrkowskie drogi.
21.11.2023 13:20
Będzie ślisko!
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla naszego regionu ostrzeżenie I stopnia, dotyczące możliwego oblodzenia. Alert będzie obowiązywał od wtorku (21.11.2023) od 16.00 do środy (22.11.2023) do 9.00.
08.08.2023 07:28
Niebezpiecznie na A1
Samochód stał na środku drogi po tym, jak uderzył w bariery. Tę niebezpieczną sytuację na autostradzie A1 pod Piotrkowem Trybunalskim zauważyli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.
Zima wróciła, ślisko na drogach!
Tym razem zapowiedzi synoptyków się sprawdziły. Do Piotrkowa znów zawitała zima. Uważajcie, na chodnikach i ulicach może być ślisko.
06.03.2023 12:55
21-latka ranna w wypadku
Warunki pogodowe wciąż są zmienne i niebezpieczne dla kierowców. Jezdnia jest często śliska i mokra. Tak trudne warunki drogowe, wymagają szczególnej ostrożności, uwagi i bezwzględnego przestrzegania przepisów, a co najważniejsze ograniczenia prędkości. W Brudzewicach (pow. opoczyński) na drodze krajowej nr 48 doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym poważnie ranna została 21-letnia kobieta.
Bardzo ślisko i niebezpiecznie w Piotrkowie. Liczne kolizje i utrudnienia
W ciągu kilkudziesięciu minut sytuacja na drogach w Piotrkowie zmieniła się diametralnie. Dochodzi do kolizji, drobnych zdarzeń drogowych np. poślizgów. Ludzie przewracają się na chodnikach.
Uważajcie na drogach! Może być ślisko
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed marznącymi opadami. Dotyczy ono 17 powiatów w województwie łódzkim m.in. piotrkowskiego, tomaszowskiego, bełchatowskiego i opoczyńskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat