Advertisement

21-latka ranna w wypadku

PolicjaOpoczno Poniedziałek, 06 marca 20233
Warunki pogodowe wciąż są zmienne i niebezpieczne dla kierowców. Jezdnia jest często śliska i mokra. Tak trudne warunki drogowe, wymagają szczególnej ostrożności, uwagi i bezwzględnego przestrzegania przepisów, a co najważniejsze ograniczenia prędkości. W Brudzewicach (pow. opoczyński) na drodze krajowej nr 48 doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym poważnie ranna została 21-letnia kobieta.

Ładuję galerię...

Informacja o zdarzeniu drogowym wpłynęła do dyżurnego opoczyńskiej policji 6 marca 2023 roku o godzinie 6.00.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 21- letnia mieszkanka województwa mazowieckiego, kierująca samochodem osobowym mitsubishi, na łuku drogi, straciła panowanie nad samochodem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Kierująca z poważnymi obrażeniami ciała, została przewieziona karetką pogotowia do szpitala w Opocznie - mówi asp. szt. Barbara Stępień z KPP w Opocznie.


Na miejsce zdarzenia, zostali także skierowani policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego. Technik kryminalistyki, zabezpieczył wszystkie możliwe ślady, policjanci ustalili świadków. Wszystkie okoliczności wypadku oraz jego faktyczna przyczyna będą teraz ustalane przez opoczyńskich policjantów, prowadzących sprawę.


Na miejscu wypadku, pracowali także strażacy z OSP Poświętne. Droga krajowa, przez blisko trzy godziny była całkowicie zamknięta.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość, ~Gość, (Gość)06.03.2023 15:37

W mieście Rozprza jak zwykłe Rano lodowisko a Burmistrz jak zwykle dobrze się bawi i już planuje Dni Rozprzy zamiast posypywanie dróg i łatanie dziur W sumie dług jest tak duży w tej gminie to i zabawa też może być na kolejny kredyt oczywiście ten w banku bo ten do żądzach w tej gminie już się mieszkańcom wyczerpał

31


Gabi ~Gabi (Gość)06.03.2023 17:54

A dopiero co miesiąc temu tamtędy jechałam i to w nocy

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat