Artykuły do tagu: Tusk

“Protest Wolnych Polaków” w Piotrkowie
"Ruda Wrona Orła nie pokona!". Późnym popołudniem, w strugach deszczu, kilkaset osób skandowało antyrządowe hasła i demonstrowało swoje niezadowolenie. Sobotni protest na placu Kościuszki, zorganizował Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Antoni Macierewicz. Ofiara czy sprawca?
W Wigilię rano w PAP doszło do incydentu z udziałem posła PiS z naszego okręgu Antoniego Macierewicza i pracownika Agencji. Władze PAP-u i poseł oskarżają się wzajemnie o łamanie prawa.
Znamy skład rządu Donalda Tuska. Wśród ministrów jest Dariusz Klimczak
Dariusz Klimczak, poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego z okręgu nr 10 został powołany przez premiera Donalda Tuska w skład nowego rządu. Ma w nim pełnić funkcję Ministra Infrastruktury.
Donald Tusk z wizytą w Piotrkowie
Spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej odbyło się w środę w piotrkowskiej mediatece. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu nr 10.
Bogusław Wołoszański jedynką KO w okręgu piotrkowskim
Pochodzący z Piotrkowa dziennikarz, prawnik i popularyzator historii Bogusław Wołoszański będzie jedynką Koalicji Obywatelskiej w okręgu piotrkowskim. Informację przedstawił Donald Tusk podczas Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej w Warszawie. Zatem zapowiada się ciekawy pojedynek pomiędzy Bogusławem Wołoszańskim a Antonim Macierewiczem.
Apelują o udział w Wielkim Marszu 4 czerwca
Do uczestnictwa w Wielkim Marszu przeciw “drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską” apelują politycy Platformy Obywatelskiej. Do całej akcji włączył się aktywnie przewodniczący struktur PO w województwie łódzkim - poseł Cezary Grabarczyk.
10 pytań do Donalda Tuska. Ogólnopolska akcja PiS także w Piotrkowie
"10 pytań do Donalda Tuska" - to ogólnopolska akcja Prawa i Sprawiedliwości będąca kolejną odsłoną walki dwóch największych partii politycznych w Polsce. W Piotrkowie te pytania byłemu premierowi zadawał Antoni Macierewicz.
Donald Tusk z wizytą w naszym regionie
Donald Tusk odwiedził w czwartek (20.02.2022) cztery miasta województwa łódzkiego, by porozmawiać z lokalnymi przedsiębiorcami o ich problemach, związanych z rosnącymi kosztami prowadzenia biznesu. Zwracał uwagę na zdecydowanie wyższe ceny, jakie firmy płacą za gaz czy energię elektryczną. Polityk zatrzymał się m.in. w Piotrkowie Trybunalskim i Tomaszowie Mazowieckim.
Mieszkaniec Piotrkowa ponownie w rządzie?
Mieszkający w Piotrkowie Cezary Grabarczyk jest typowany jako jeden z ministrów w rządzie Ewy Kopacz. Obecny wicemarszałek Sejmu miałby zostać ministrem sprawiedliwości lub spraw wewnętrznych. W pierwszym rządzie Donalda Tuska pełnił funkcję ministra infrastruktury.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat