Advertisement

Artykuły do tagu: Park

Nowy kompleks handlowy rośnie w oczach
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego oraz kierowcy podróżujący przez miasto ulicą Sulejowską, mogą już gołym okiem dostrzec elementy konstrukcyjne, na których wkrótce oprze się duży kompleks handlowy. W N-Parku - bo taka będzie jego nazwa - obok licznych sklepów czy supermarketu, nie zabraknie też restauracji typu fast food. Jeśli prace będą postępowały zgodnie z planem, centrum zostanie otwarte w drugim kwartale 2023 roku.
Kolejne miejsca parkingowe w Piotrkowie
To za sprawą zakończonej inwestycji przy ulicy Kobyłeckiego, na odcinku od ul. Belzackiej do ul. Słowackiego. Powstało tam 10 miejsc parkingowych. Są one budowane przy okazji wykonywania kompleksowych modernizacji ulic, ale także jako samodzielne inwestycje, które poprawiają komfort kierowców.
Nowy parking na Kobyłeckiego
Kolejnych 10 miejsc parkingowych przybędzie na terenie Piotrkowa. Tym razem przy ul. Kobyłeckiego.
21.10.2022 11:26
Nowe zatoki na Okrzei
Zakończyła się kolejna inwestycja drogowa w Piotrkowie. Na ul. Okrzei do dyspozycji mieszkańców oddano dwadzieścia sześć nowych miejsc parkingowych, w tym dwa dla osób z niepełnosprawnościami.
Zatroszcz się o miejską przestrzeń i sięgnij po ławki parkowe
Każdy moment w ciągu roku jest dobry na to, aby wyposażyć park miejski czy tez własną przestrzeń w skrojone na miarę meble ogrodowe. Nowoczesne ławki parkowe mogą zdecydowanie zmienić dotychczasowy wygląd takiego miejsca i sprawić, że stanie się ono bardziej przyjazne mieszkańcom.
02.10.2022 07:49
Wybudują nowy parking
O kilkadziesiąt miejsc parkingowych wzbogaci się jeszcze w tym roku ulica Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim. To odpowiedź władz miasta na apele mieszkańców zgłaszanych w sprawie budowy parkingu w pobliżu wiaduktu kolejowego.
21.09.2022 08:40
Park rozrywki Mandoria
Wiele osób poszukuje interesujących miejsc, w których będzie można spędzić czas z rodziną na wspaniałej zabawie. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się park rozrywki Mandoria, który oferuje swoim gościom wiele atrakcji. To miejsce dla osób w każdym wieku, gdzie wszyscy goście będą mogli odnaleźć coś interesującego dla siebie. Co spotka nas na miejscu? Dlaczego warto wybrać się do parku rozrywki Mandoria?
Ruszyła budowa parku handlowego przy Sulejowskiej
Rozpoczęła się budowa parku handlowego przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Projekt firmy deweloperskiej Napollo znany jest jako N-Park. Kiedy planowane jest otwarcie obiektu?
Prace na Skargi już zakończone
Skwer przy ul. ks. Piotra Skargi w Piotrkowie Trybunalskim zyskał nowoczesne i bezpieczne oblicze. Ułożono tam kostkę betonową, pojawiły się dodatkowe miejsca parkingowe, a także stylowe latarnie parkowe oraz ławki.
Przybędzie miejsc parkingowych
Ponad dwadzieścia kolejnych miejsc postojowych ma zostać wybudowanych jeszcze w tym roku w Piotrkowie. Inwestycja będzie realizowana na ul. Okrzei, na odcinku od ul. Stalowej do ul. Hutniczej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat