Artykuły do tagu: Park

Ogromne zainteresowanie „Trybunalskim Graniem” w Parku Poniatowskiego
Piotrkowska Orkiestra Kameralna ponownie zaprezentowała się publiczności w plenerze. W Parku Poniatowskiego w niedzielne popołudnie rozbrzmiewała muzyka klasyczna, filmowa czy rozrywkowa. Zainteresowanie koncertem było bardzo duże, wysłuchało go kilkaset osób.
Znamy datę otwarcia nowego marketu budowlanego
Znamy datę otwarcia sklepu budowlanego Castorama w Piotrkowie Trybunalskim. Budowa nowego marketu zlokalizowanego przy Al. Sikorskiego niedaleko węzła A1 Piotrków - południe, rozpoczęła się pod koniec 2023 roku. Wraz z powstaniem parku handlowego została również zmodernizowana nawierzchnia Al. Sikorskiego oraz pojawiło się nowe piotrkowskie rondo.
Inauguracja Trybunalskiego Grania 2024
Już w ten weekend startuje kolejny sezon Trybunalskiego Grania. Tradycyjnie zainauguruje go plenerowy koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej.
W miejscu klepiska posadzili krzewy
Na terenie parkingu przy ul. Wojska Polskiego 81 położonego przy wiadukcie kolejowym przywrócono zieleń. Służby miejskie zasadziły w miejscu, gdzie kierowcy parkowali nielegalnie, nowe krzewy.
Trawnik czy klepisko? Problem z parkowaniem na Wojska Polskiego
Kierowcy szukający miejsc postojowych na Wojska Polskiego mają ograniczoną liczbę możliwości pozostawienia swojego samochodu. Parking przy wiadukcie kolejowym jest jedną z takich opcji. Popyt na parkowanie jest tak duży, że kierowcy wybierają do zaparkowania miejsca do tego niewyznaczone, w tym "resztki" trawnika.
Nowe parkometry już na ulicach Piotrkowa
Nowe parkometry pojawiają się już na piotrkowskich ulicach, wymiana rozpoczęła się od ulicy Słowackiego. Nowa maszyna stanęła już też na al. Armii Krajowej.
Będą nowe parkometry w Piotrkowie. Jakie zmiany czekają kierowców?
Na piotrkowskich ulicach pojawią się nowe parkometry. To efekt niedawno rozstrzygniętego przetargu dotyczącego wyboru operatora Strefy Płatnego Parkowania, którym nadal będzie firma City Parking Group S.A.z Grudziądza.
Regularnie donoszą do komendy, bo mają misję
Tylko w ubiegłym roku piotrkowska Komenda Policji otrzymała kilkaset zawiadomień o popełnieniu wykroczeń, które przesłały te same trzy osoby. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, doniesieniami zajmują się specjalnie oddelegowani do tego policjanci.
Maszyny wjechały na plac budowy. Powstaje nowy park handlowy?
Rozpoczęły się prace budowalne przy Al. Sikorskiego w Piotrkowie. W tym miejscu ma powstać park handlowy, nad którym jeszcze wiosną tego roku trwały prace projektowe.
29.11.2023 10:43
Wraca miejskie lodowisko
Dobra informacja dla fanów jazdy na łyżwach. Już w piątek startuje kolejny sezon na miejskim lodowisku. Obiekt zostanie otwarty o godz. 16:00.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat