Advertisement

Artykuły do tagu: Lem

Probiotyki - co to jest? Co zawierają probiotyki?
Probiotyki to żywe drobnoustroje, które po pomagają odbudować zaburzony mikrobiom jelitowy i utrzymać równowagę bakteryjną w jelitach. Wpływają korzystnie na ogól mikroorganizmów jelitowych. Normalizują, stabilizują i chronią przed namnażaniem patologicznych drobnoustrojów. Wspomagają również rozwój nabłonka jelitowego, regulują gospodarkę mineralną i uczestniczą w syntezie witamin. Duży wybór probiotyków ma obecnie każda apteka internetowa.
Będzie ulica Lema w Piotrkowie
Piotrków będzie miał ulicę poświęconą jednemu z najwybitniejszych polskich pisarzy XX wieku. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta podjęto uchwałę o nadaniu imienia Stanisława Lema nowej drodze, która powstała w rejonie ul. Pawłowskiej.
Księżycowy krajobraz na Świerkowej w Piotrkowie
Droga usiana dziurami na całej szerokości - tak mieszkańcy ul. Świerkowej w Piotrkowie opisują stan jezdni prowadzącej do ich posesji. Mimo iż, znajduje się ona na obrzeżach miasta, to jest tam spory ruch, ponieważ łączy ona Piotrków z gminą Wola Krzysztoporska.
Nurkowali na Salem Express. To miejsce skrywa mroczną historię
Nurkowie z powiatu piotrkowskiego zrzeszeni w klubie nurkowym U-dive wzięli udział w wyprawie nurkowej na Morzu Czerwonym. Celem grudniowego wyjazdu do Egiptu było nurkowanie na wraku promu pasażerskiego Salem Express. Statek zatonął wieczorem 14 grudnia 1991 roku zabierając ze sobą na dno 850 pasażerów.
Podyskutują o Lemie w ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Sztuki. 2 grudnia 2021 roku o godz. 18.00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5 odbędzie się spotkanie pod hasłem "Czy pan istnieje, Mr. Lem?"
W Wolborzu rozmawiali o problemach rolników
Forum Rolników Ziemi Piotrkowskiej zostało zorganizowane w piątkowe popołudnie w Centrum Szkół Kształcenia Ustawicznego w Wolborzu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele rządu, inspekcji weterynaryjnej, samorządowcy oraz rolnicy z regionu piotrkowskiego.
Young Design 2021 - Rok Lema
14-sta edycja konkursu dla młodych projektantów, już za nami.
30 lat stowarzyszenia
"Pomagamy dzięki pomocy innych" to statuetki, które w podziękowaniu za lata współpracy wręczał dziś prezes Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk", w 30. rocznicę jego powstania.
Zabawa abstynencka w Kosowie
Zabawa abstynencka zainaugorwała XX Trybunalskie Forum Trzeźwościowe. W sali OSP w Kosowie w sobotni wieczór bawiło się prawie 300 osób.
Young Design 2021 - Rok Lema
14. edycja konkursu dla młodych projektantów na progu kariery zawodowej, rozstrzygnięta! 14 października 2021 roku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyła się gala wręczenia nagród oraz otwarcie wystawy „Young Design 2021 Rok Lema”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat