Artykuły do tagu: Kulbat

W Sulejowie już po inauguracji
Nowa burmistrz oraz radni Rady Miejskiej w Sulejowie spotkali się na inauguracyjnej sesji w nowej kadencji. W czasie obrad tradycyjnie doszło między innymi do ślubowania i zaprzysiężenia Doroty Jankowskiej na urząd burmistrza.
Książka na weekend - powieść młodzieżowa autorki z Piotrkowa
Tym razem proponujemy zestaw, w którym zdecydowanie przeważają książki pochodzącej z Piotrkowa autorki – Agnieszki Kulbat. Na rynku wydawniczym ukazały się jej dwie powieści. A zestaw uzupełniamy kolejną częścią przygód Mortalisty, czyli bohatera stworzonego przez Maxa Czornyja.
Jest wyrok dla zabójców piotrkowskiego radnego Wojciecha Kulbata. Sąd Okręgowy w Krakowie uznał dwóch mężczyzn jako winnych serii zabójstw i wymierzył im karę dożywotniego więzienia.
Żona Kulbata przerywa milczenie
Po trzech latach żona byłego radnego przerywa milczenie. Proces morderców Wojciecha Kulbata wkrótce może się zakończyć. Na przełomie lutego i marca mógłby zakończyć się proces morderców Wojciecha Kulbata.
W Krakowie rozpoczął się proces tak zwanego gangu zabójców. Na ławie oskarżonych, oddzieleni pancernymi szybami, zasiedli trzej bandyci: 48-letni Tadeusz G., 38-letni Jacek P. i 30-letni Wojciech W.. Prokuratura oskarża ich o zastrzelenie pięciu osób i usiłowanie zabójstwa dwóch kolejnych. Ofiary gangu to właściciele i pracownicy kantorów.
Nowe, sensacyjne fakty w sprawie zabójstwa piotrkowskiego radnego, właściciela kantoru Wojciecha Kulbata. Jak podaje dzisiejszy "Dziennik" w serii pięciu morderstw właścicieli kantorów mógł uczestniczyć tajny współpracownik policyjnego Centralnego Biura Śledczego.
Wkrótce proces w sprawie śmierci Kulbata
80 tomów akt, pięć napadów na właścicieli kantorów w południowej Polsce, pięć ofiar śmiertelnych, w tym Wojciech Kulbat, piotrkowski radny prowadzący kantor w DH Sezam. Za te zbrodnie, a także za napaść na dwie kolejne ofiary, które cudem przeżyły, w tym żonę Wojciecha Jolantę K., odpowiadać mają trzy osoby, którym grozi nawet dożywocie. Akt oskarżenia trafił już do sądu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat