Artykuły do tagu: Dni Piotrkowa

Kontakt 2024. Finał Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu
Wolontariusze z różnych części Stanów Zjednoczonych pracowali w kilku polskich miastach od ponad tygodnia. W piątek, na piotrkowskiej Krzywdzie, ponad stu wolontariuszy wzięło udział we wspólnej zabawie, podsumowując w ten sposób trwającą od kilku dni akcję.
Smolasty zrehabilituje się piotrkowianom?
Jedną z tegorocznych gwiazd Dni Piotrkowa miał być Smolasty. Jak tłumaczył popularny artysta młodego pokolenia ze względu na problemy żołądkowe, został zmuszony do odwołania koncertu tuż przed jego rozpoczęciem. Rozczarowanie tłumnie zgromadzonych fanów było ogromne. Artysta jednak pragnie zrehabilitować się piotrkowianom za czerwcową wpadkę.
Koncert Kultu zakończył tegoroczne Dni Piotrkowa
Tegoroczne obchody Dni Piotrkowa dobiegły końca. Na ich podsumowanie wystąpił Kult, który zgromadził liczny tłum na placu Kościuszki. Legendarny zespół zapewnił swoim fanom niespełna trzygodzinną dawkę wrażeń.
11.06.2023 15:20
Piotrków świętuje!
Od godzin przedpołudniowych na ulicy Słowackiego odbywa się Jarmark Trybunalski. Zwieńczeniem tegorocznych Dni Piotrkowa będą koncerty na placu Kościuszki.
10.06.2023 14:01
Trwają Dni Piotrkowa
W sobotnie przedpołudnie rozpoczęły się tegoroczne Dni Piotrkowa. Na ulicy Słowackiego trwa Jarmark Trybunalski, a już po po południu rozpoczynają się koncerty na placu Kościuszki.
Wyłączenia ulic na Dni Piotrkowa
W najbliższy weekend 9-11 czerwca świętować będziemy Dni Piotrkowa 2023. Wydarzenie odbywać się będzie w kwartale plac Kościuszki - ul. Słowackiego - ul. Sienkiewicza - ul. Narutowicza. W związku z powyższym już od późnych godzin popołudniowych w piątek zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa
Od 9 do 11 czerwca w Piotrkowie odbędą się w tym roku Dni Miasta. Scena główna będzie zlokalizowana na placu Niepodległości. Oprócz samych koncertów zaplanowano także inne atrakcje.
Trwają Dni Piotrkowa. Czekamy na koncerty gwiazd [ZDJĘCIA]
Trwa ostatni odsłona tegorocznych Dni Piotrkowa. Przez cały dzień czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, a wieczorem odbędą się koncerty największych gwiazd tegorocznej imprezy: Natalii Szroeder oraz zespołu IRA.
Tego w Piotrkowie nie było od lat! [WIDEO]
Takiego koncertu miejski amfiteatr w Piotrkowie nie widział od lat. Setki widzów zapatrzonych w swojego idola i śpiewających wraz z nim każdy werset kolejnego utworu. Tak wyglądał sobotni koncert Kubańczyka.
Mamy program Dni Piotrkowa. Co będzie się działo?
IRA, Natalia Szroeder, Kubańczyk oraz Nowator - to gwiazdy tegorocznych Dni Piotrkowa. Miejska impreza odbędzie się już w ten weekend i potrwa trzy dni.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat