Artykuły do tagu: świetlica

Świetlica kompleksowo wyremontowana
W Proszeniu otwarta została świetlica środowiskowa, z której korzystać będzie społeczność sołectwa oraz osoby korzystające z terapii uzależnień. Prace związane z remontem budynku komunalnego rozpoczęły się w 2021 roku. Zrujnowany obiekt po byłym skupie mleka stał na tyłach miejscowej OSP niezagospodarowany latami. Decyzję o jego remoncie podjął Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.
Kończą świetlicę w Gorzkowiczkach
Kolejne prace modernizacyjne dla lokalnej społeczności. Kończą się prace w Gorzkowiczkach, gdzie budynek OSP przebudowywany jest na świetlice.
28.12.2022 08:42
Świetlica już gotowa
Zakończyły się prace przy budowie świetlicy wiejskiej w Grabostowie (gm. Gorzkowice). To miejsce ma wkrótce stać się miejscem spotkań i integracji okolicznych mieszkańców.
Powstaje nowa świetlica wiejska
Trwają zawansowane prace budowlane przy budynku świetlicy wiejskiej w Grabostowie w gminie Gorzkowice. W ramach trwających prac aktualnie wykonywana jest podbitka, opaska wokół budynku oraz wykończenie łazienek i kuchni.
Wakacje z
Około stu dzieci wzięła udział w drugim turnusie letnich półkolonii Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej "Bartek". Tegoroczne zajęcia organizowane są pod hasłem "Moc atrakcji podczas Bartkowych wakacji".
Otwarto świetlicę w Plucicach
Zakończył się remont budynku w Plucicach. Powstała tam świetlica wiejska, która ma służyć lokalnej społeczności.
Świetlica w Plucicach już gotowa
Zakończyła się modernizacja budynku w Plucicach w gminie Gorzkowice. Obiekt całkowicie zmienił swoje oblicze, a wykonane prace pozwolą stworzyć w tym miejscu świetlicę wiejską.
Zakończył się pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez świetlicę socjoterapeutyczną "Bartek". Czas na wypoczynku zimowym mija bardzo szybko i radośnie, ponieważ świetlica wypełnia go ciekawymi zajęciami.
W Plucicach powstaje wiejska świetlica
W Plucicach w gminie Gorzkowice trwają kolejne prace wykończeniowe przy przebudowie i nadbudowie istniejącego budynku. Inwestycja ma związek ze zmianą sposobu użytkowania budynku i przeznaczaniu na świetlicę wiejską.
Nowe wyposażenie dla świetlicy w Majkowie
10 tys. złotych pozyskało sołectwo Majków Mały na wyposażenie wiejskiej świetlicy. Dzięki tym pieniądzom kupiono m.in. nową zastawę kuchenną, niezbędne naczynia, sprzęty i akcesoria kuchenne.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat