Kończą świetlicę w Gorzkowiczkach

Poniedziałek, 11 grudnia 20232
Kolejne prace modernizacyjne dla lokalnej społeczności. Kończą się prace w Gorzkowiczkach, gdzie budynek OSP przebudowywany jest na świetlice.

Ładuję galerię...

Budynek ma teraz spełniać cele kulturalne. 

Mamy nadzieję, że wyremontowany obiekt sprawdzi się jako ośrodek dla zaspokojenia potrzeb kulturalno-społecznych lokalnej społeczności. Będzie  miejscem spotkań, integracji mieszkańców oraz wypoczynku dzieci i młodzieży, jak i miejscem dla aktywnych grup społeczności lokalnej: koła gospodyń wiejskich czy rady sołeckiej - wskazują urzędnicy. 

W ramach prac wyremontowano m.in. kuchnię, toaletę czy pomieszczenia na spotkania.

Wszystkie prace realizowane są przez pracowników Referatu Gospodarki Komunalnej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Drobik ~Drobik (Gość)11.12.2023 21:19

Panie Wójcie, czasami jestem w stosunku do Pana decyzji krytyczny, ale teraz jestem pełen uznania. Duże brawa za przekazanie mieszkańcom nowo wybudowanych oraz wyremontowanych obiektów.

31


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)11.12.2023 19:54

Taka mała miejscowość i ją stać na takie żeczy,a pobliskie Niechcice nie mają na nic pieniędzy. Dom kultury w ruinie i nikt z tym nic nie robi

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat