Świetlica w Plucicach już gotowa

Poniedziałek, 07 marca 20225
Zakończyła się modernizacja budynku w Plucicach w gminie Gorzkowice. Obiekt całkowicie zmienił swoje oblicze, a wykonane prace pozwolą stworzyć w tym miejscu świetlicę wiejską.

Ładuję galerię...

Inwestycja polegała na przebudowie i nadbudowie budynku, a wykonywana była w całości przez referat gospodarki komunalnej gorzkowickiego Urzędu. Aktualnie trwają czynności odbiorowe budynku. Po uzyskaniu decyzji Inspektoratu Nadzoru Budowalnego, obiekt zostanie udostępniony mieszkańcom.

 

W ramach inwestycji wykonano niezwykle szeroki zakres prac. Budynek zaadaptowano na potrzeby lokalnej społeczności. Wyremontowane sale wewnątrz budynku, zadbano również o całe zaplecze sanitarne. 

Mamy nadzieję, że obiekt sprawdzi się jako ośrodek dla zaspokojenia potrzeb kulturalno-społecznych lokalnej społeczności. Chcielibyśmy, aby świetlica  stała się miejscem wydarzeń społecznych i kulturalnych o znaczeniu regionalnym i stanowił centrum życia kulturalnego wsi - podkreślają urzędnicy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)07.03.2022 20:05

Z tego co pamiętam to gmina ogłosiła przetarg na inwestycje a teraz piszą że wykonali siła pracowników gospodarki komunalnej,coś tu nie gra

30


Toto ~Toto (Gość)07.03.2022 23:27

Ale czemu konkretne będzie służył obiekt. Co będzie się w nim odbywać? Czy tylko ma stać, wyglądać i generować koszty

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat