Artykuły do tagu: Bartek

Wakacje z
Około stu dzieci wzięła udział w drugim turnusie letnich półkolonii Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej "Bartek". Tegoroczne zajęcia organizowane są pod hasłem "Moc atrakcji podczas Bartkowych wakacji".
Półkolonie z
Setka dzieci z Piotrkowa wzięła udział w półkoloniach, które zorganizowane zostały przez świetlicę środowiskową "Bartek". Tegoroczne zajęcia organizowane są pod hasłem "Moc atrakcji podczas Bartkowych wakacji".
Zakończył się pierwszy turnus półkolonii organizowanych przez świetlicę socjoterapeutyczną "Bartek". Czas na wypoczynku zimowym mija bardzo szybko i radośnie, ponieważ świetlica wypełnia go ciekawymi zajęciami.
Świetlica środowiskowa oficjalne otwarta (MATERIAŁ FILMOWY)
Przy al. 3 Maja w Piotrkowie została uroczyście otwarta piąta już świetlica środowiskowa dla dzieci. "Piątka", bo tak została nazwana, przypadła do gustu najmłodszym mieszkańcom osiedla Piastowskie.
5-letni Bartek dowodzi piotrkowskimi strażakami
Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie mają w poniedziałek nietypową służbę. To za sprawą wyjątkowego gościa. 5-letni Bartek przez cały dzień będzie pełnił stanowisko zastępcy komendanta.
Piotrowska świetlica środowiskowa "Bartek" uruchomiła kolejny oddział. "Tęcza", bo tak się nazywa, ma służyć dzieciom z zaburzeniami zachowania lub z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferuje nie tylko miejsce do nauki, ale też do zabawy i integracji z rówieśnikami.
Kamienica na... Saskiej Kępie. Piosenki Osieckiej w Piotrkowie
30 czerwca w piątek w Rynku Trybunalskim odbędzie się koncert z cyklu "Kamienica". Publiczność będzie mogła usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej. Początek o 21:00.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat