Otwarto świetlicę w Plucicach

Środa, 04 maja 20220
Zakończył się remont budynku w Plucicach. Powstała tam świetlica wiejska, która ma służyć lokalnej społeczności.

Ładuję galerię...

1 maja odbyła się niezwykle ważna i długo wyczekiwana przez mieszkańców miejscowości Plucice w gminie Gorzkowice uroczystość. Było to otwarcie świetlicy wiejskiej, którą stworzono w zaadaptowanym na tę potrzebę budynku. Otwarcia dokonał wójt Alojzy Włodarczyk, a na uroczystości obecnych było wielu gości, w tym m.in. poseł Grzegorz Lorek oraz wicemarszałek Zbigniew Ziemba.  

 

Po części oficjalnej zebrani goście mogli skosztować pysznych potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Plucicach.

 

Inwestycja związana z przebudową i nadbudową budynku w Plucicach została w całości zrealizowana przez pracowników Referatu Gospodarki Komunalnej, ze środków z budżetu gminy. W ramach kompleksowej modernizacji budynku zaprojektowano m.in. pomieszczenie sali ogólnej, aneks kuchenny, zmywalnię, pomieszczenie higieniczno-sanitarne oraz pomieszczenie gospodarcze.

 

Powstała świetlica wiejska ma być miejscem, gdzie mieszkańcy będą mogli się spotykać i integrować, będą mogli oderwać się od codziennej pracy i wspólnie miło spędzać wolny czas. Świetlica ma być też idealnym miejscem wypoczynku dzieci i młodzieży.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat