Advertisement

Artykuły do tagu: wigilia

Wigilia dla samotnych. By choć na chwilę być z kimś (zdjęcia)
Wigilia to dzień, w którym nikt nie powinien być sam. Wszyscy, którzy - z różnych powodów - wigilii nie mogą spędzić w gronie najbliższych, mogli skorzystać z zaproszenia stowarzyszenia Pałacyk i przyjść na piotrkowską wigilię dla samotnych. Ze względu na obostrzenia wydarzenie rozciągnięto w czasie. Rozpoczęło się w południe, a koniec zaplanowano o północy.
W Piotrkowie będzie wigilia dla samotnych
Już w piątek wigilia. To dzień, w którym nikt nie powinien być sam. Wszystkich, którzy - z różnych powodów - wigilii nie mogą spędzić w gronie najbliższych, stowarzyszenie Pałacyk zaprasza na piotrkowską wigilię dla samotnych.
Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe zamknięte w wigilię
24 grudnia duża część urzędów jest zamknięta. W tegoroczną wigilię zamknięty będzie Urząd Miasta w Piotrkowie oraz Starostwo Powiatowe w Piotrkowie i wszystkie jednostki organizacyjne powiatu.
Przedświąteczne spotkanie na Starówce
Tradycyjne przedświąteczne spotkanie odbyło się w samym sercu piotrkowskiej Starówki, czyli w Rynku Trybunalskim. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i życzeń.
Wigilijne spotkanie w TEB Edukacja
Dyrekcja, pracownicy i uczniowie Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski wierni tradycji spotkali się przy wigilijnym stole.
Pomóż Patrykowi podczas
W Sulejowie zapanowała przedświąteczna atmosfera i chęć niesienia pomocy. Podczas 5. Wigilii z Serca, która odbędzie się już w sobotę (18.12.2021), odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorego Patryka Kabzińskiego. Zaplanowano m.in. licytacje, w czasie których będzie można zakupić ciekawe przedmioty, ale także usługi. Spotkanie odbędzie się w formie on-line.
Świąteczne spotkanie z rodzinami zastępczymi
Były wspólna zabawa, śpiewanie świątecznych utworów i kolęd, życzenia i prezenty. Dla rodzin zastępczych z terenu powiatu piotrkowskiego, które opiekują się blisko 150. dzieci, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie zorganizowało spotkanie świąteczne.
Piotrkowska wigilia dla samotnych: spotkanie dla wolontariuszy
24 grudnia stowarzyszenie Pałacyk organizuje w Piotrkowie wigilię dla osób samotnych. W piątek odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy, którzy chcą pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia.
Spotkanie wigilijne w OEA MOK
Artystycznie i z kolędą w roli głównej - tak przebiegło spotkanie wigilijne w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Tradycyjnie rozpoczęto je od wręczenia nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt. "Tradycje świąteczne". Konkurs skierowany był do dzieci, uczestników warsztatów artystycznych Ośrodka Edukacji Artystycznej.
Tego dnia nikt nie powinien być sam. Zaproszenie na wigilię
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat