Artykuły do tagu: rozrywka

Smolasty przyciągnął tłumy
Mnóstwo mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego oraz całego regionu przybyło w niedzielę (29.10.2023) wieczorem do Amfiteatru Miejskiego. To oczywiście za sprawą koncertu Smolastego, który pierwotnie miał się odbyć na początku czerwca przy okazji Dni Miasta. Wówczas artysta nie wystąpił w związku z problemami żołądkowymi. Zapowiedział jednak, że wróci do Piotrkowa i dotrzymał danego fanom słowa.
To już 20 lat! Jubileusz Trybunałów Uśmiechu
Najpierw były Trybunały Kabaretowe, teraz są to Trybunały Uśmiechu. To największa rozrywkowa impreza, która co rok odbywa się w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku przypada dwudziestolecie tego wyjątkowego wydarzenia.
Wkrótce jubileuszowe Trybunały Uśmiechu
Już za kilka tygodni piotrkowian czeka duża dawka humoru. To wszystko za sprawą XX Trybunałów Uśmiechu - czterodniowego wydarzenia, któremu towarzyszyć będą elementy sztuki kabaretowej, teatralnej oraz muzycznej. Znany jest już harmonogram wydarzenia. Tym razem w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią m.in. Kabaret Paranienormalni czy Anna Maria Jopek Trio.
Przenieśli się w czasy powstania styczniowego
Kolejna Gra Miejska w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowana przez Stowarzyszenie HARC we współpracy z piotrkowskim Archiwum Państwowym za nami. Tym razem wzięło w niej udział ponad sto osób, którym niestraszne były historyczne zagadki. Uczestnicy podkreślali, że organizacja tegorocznej zabawy stała na wysokim poziomie, między innymi przez wzgląd na staranne przygotowania wielu osób.
Trzy premiery w kinie Helios
Na ekrany piotrkowskiego kina Helios wchodzą trzy nowe filmy, w tym nowa produkcja w reżyserii Agnieszki Holland, dramat "Zielona Granica". Poza tym coś dla siebie wybiorą także ci, którzy przed dużym ekranem wolą się pośmiać, a nawet przestraszyć. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem na najbliższe dni.
Spędź czas na sportowo. Gorzkowice zapraszają!
To będzie sobota pełna emocji sportowych. W najbliższą sobotę (23.09) na "Orliku" w Gorzkowicach będzie można wziąć udział w sportowej rywalizacji lub dopingować zawodników, którzy się na to zdecydują.
Krwiodawcy ruszają do boju
Rejonowa Spartakiada Klubów HDK Powiatu Piotrkowskiego odbędzie się w najbliższą niedzielę (17.09.2023) w Babach. Organizatorzy zapraszają wszystkich krwiodawców i osoby, którym na sercu leży honorowe krwiodawstwo do wspólnego świętowania. Spartakiada odbywa się co rok, a tym razem organizatorem jest Klub HDK PCK przy OSP w Babach im. Stanisława Ortela.
Universe zagra w Piotrkowie!
"Tyle chciałem ci dać", "Wołanie przez ciszę", "W perły zmienić deszcz", to tylko część przebojów, które będzie można niebawem usłyszeć na żywo w Piotrkowie. W ramach cyklu Trybunlskie Granie na deskach Amfiteatru Miejskiego wystąpi zespół Universe.
Spędź weekend ze stadem ogierów
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza na Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży. Impreza odbędzie się w weekend 23-25 czerwca. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
Jest przetarg na pumptrack. Do trzech razy sztuka?
Ogłoszony został trzeci przetarg na budowę toru do jazdy ekstremalnej, czyli tzw. pumptracku. Rowerowa atrakcja stanie obok boiska sportowego przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie Trybunalskim. To już trzecie postępowanie przetargowe na tę inwestycję.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat