Artykuły do tagu: Premiery

11.07.2024 09:19
Co nowego w Heliosie?
W tym tygodniu na duży ekran wchodzą dwa premierowe tytuły: romantyczna komedia ze Scarlett Johansson "ZABIERZ MNIE NA KSIĘŻYC" oraz horror z Nicolasem Cage’em "KOD ZŁA". Przedpremierowo będzie można w Heliosie zobaczyć przygodowo-katastroficzny film akcji "TWISTERS" i animację "BYŁ SOBIE KOT". Ale to oczywiście nie wszystkie propozycje na najbliższe dni.
Helios zaprasza na premiery
W najbliższych dniach piotrkowskie Kino Helios poleca trzy premierowe tytuły: „Wieczór kawalerski” - polską komedię z wątkiem kryminalnym w reżyserii Szymona Gonery, „MaXXXine” - horror produkcji kanadyjsko-amerykańskiej oraz najnowszą część kultowej animacji "Gru i Minionki: Pod Przykrywką". W ramach cyklu Kino Konesera grane będzie „Jedno życie”, brytyjski dramat historyczno-biograficzny wyreżyserowany przez Jamesa Hawesa z Anthonym Hopkinsem, Jonathanem Pryce’em, Heleną Bonham Carter, Leną Olin i Johnnym Flynnem w rolach głównych. Kino Kobiet zaprasza na romantyczną komedię ze Scarlett Johansson „Zabierz mnie na księżyc”. Natomiast Kultura Dostępna tym razem zaprezentuje "Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5". Z afisza nie schodzi najnowszy western Kevina Costnera „Horyzont. Rozdział I”. Będzie też jeszcze szansa, by na dużym ekranie zobaczyć horror „Ciche miejsce: Dzień pierwszy” oraz animacje „W głowie się nie mieści 2” i „Arka Noego. Ahoj przygodo!”.
Wakacyjne premiery w Heliosie
Od najbliższego piątku Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na premierowe seanse amerykańskich produkcji. Będzie można wybrać się na najnowszy western Kevina Costnera „Horyzont. Rozdział I” i na horror „Ciche miejsce: Dzień pierwszy”, prequel serii o inwazji kosmitów na Nowy Jork. Przedpremierowo grana będzie też najnowsza część kultowej animacji "Gru i Minionki: Pod Przykrywką".
Gorące premiery w kinie Helios
Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na nowości filmowe. Premierowo "The Watchers" 28-letnia artystka gubi się w wielkiej puszczy i wpada w pułapkę prześladowania przez tajemnicze stwory. "Bad Boys Ride or Die" zabierze nas w kultowy świat policjantów Mike i Marcusa. Dla całych rodzin filmy: "W głowie się nie mieści 2" druga część produkcji Disneya i Pixara, dzięki której wejdziemy do głowy w poszukiwaniu nowych emocji. "Dancing Queen" opowie historię pierwszej miłości i samoakceptacji 12-letniej Minie. Dla najmłodszych kinomanów "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" i "Basia. Jestem w sam raz". W ramach Helios Anime fani Japońskich animacji mogą zerknąć na "Księżniczka Mononoke". Kino Konesera uraczy nas oryginalnym i efektownym francuskim filmem przygodowym "Królestwo zwierząt". Melodramat "Powoli" odpowie na pytanie, czy da się kochać, nie pożądając. Polski krótkometrażowy film dokumentalny "Pył" przedstawi nam świat dojrzewania i relacji ojca z synem na rajdzie Dakar.
Helios kusi nowym repertuarem
Na kolejne premierowe seanse zaprasza kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem miłośnicy filmów na dużym ekranie będą mogli wybierać spośród aż czterech nowości. Warto zwrócić również uwagę na projekty specjalne. Nie zabraknie też maratonu filmowego i propozycji dla dzieci.
Helios zaprasza - także w ferie
Kolejny tydzień i kolejne premiery w piotrkowskim kinie Helios. Tym razem kinomaniacy będą mogli obejrzeć takie produkcje jak: "BABY BOOM, czyli Kogel Mogel 5", "KOS", czy "Dwie minuty do piekła". Warto jednak zwrócić uwagę na pozostałe filmowe propozycje.
Z której z filmowej propozycji skorzystasz?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowało repertuar na najbliższe dni. Oprócz filmów, które możemy podziwiać już od jakiegoś czasu, jak zwykle są też premiery. Tym razem to propozycje dla najmłodszych widzów, ale bez wątpienia podczas seansów, rodzice i opiekunowie także będą się świetnie bawić.
Aż cztery nowe premiery!
Piotrkowskie kino Helios zaprasza na zupełnie nowe filmy. W repertuarze na najbliższe dni znalazły się aż cztery premiery. To zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że wśród pozostałych filmów także nie brakuje hitów.
Przedświąteczne nowości w Heliosie
Na chwilę przed świętami kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na seans premierowych filmów na dużym ekranie. To najnowsza część produkcji "Aquaman" oraz horror "Gra w opętanie". Już po świętach będzie można z kolei obejrzeć długo wyczekiwaną "Akademię pana Kleksa", a także "Ferrari" i "Wyfrunięci".
Najnowszy repertuar kina Helios
Przedpremiera filmu "Wonka" oraz premiery produkcji "Nóż w nocnej ciszy", "To właśnie miłość. 20 rocznica", "Trolle 3" oraz "Kicia Kocia pod choinkę" czekają nas w najbliższych dni w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Będzie też Mikołajkowy Maraton.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat