Artykuły do tagu: Rynek Trybunalski

W sobotę (06.04) w Rynku Trybunalskim odbyło się wydarzenie multimedialne „Wiosna Traktu Wielu Kultur”. Podczas tego widowiska licznie zgromadzeni piotrkowianie przypomnieli sobie historię miasta.
Jarmark wielkanocny w Rynku Trybunalskim
Konkurs na najpiękniejszy stroik, konkursy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, który w Niedzielę Palmową odbywał się w Rynku Trybunalskim.
„Muzyczna kamienica” w Rynku Trybunalskim
Tym razem, w ramach naszego cyklu, skupimy się na jednej z najpiękniej odnowionych kamienic na piotrkowskiej Starówce. Znajduje się na rogu Rynku Trybunalskiego i ulicy Grodzkiej. A czy wiecie, że jest to "muzyczna kamienica"?
Domek? Gołębnik? Pokoik dla dzieci? Okazuje się, że coś zupełnie innego....
Rynek Trybunalski to miejsce, w którym większość piotrkowian bywa dość regularnie. Tym razem także tam zawędrujemy, aby przyjrzeć się miejscu, na które spoglądamy rzadko. Aby je zobaczyć, trzeba spojrzeć nieco wyżej. Okazuje się, że przeznaczenie tych obiektów wielu może zaskoczyć...
Przedświąteczne spotkanie w Rynku z teatrem ognia [ZDJĘCIA  I WIDEO]
Świetne widowisko teatru ognia, wigilijny poczęstunek, karuzela dla najmłodszych, wspólne kolędowanie i jarmark świąteczny – tak wyglądało miejskie przedświąteczne spotkanie piotrkowian w Rynku Trybunalskim.
Przedświąteczne spotkanie już w niedzielę. Co zaplanowano?
Już w najbliższą niedzielę (17 grudnia) w sercu piotrkowskiej Starówki odbędzie się coroczne "Przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami miasta", czyli popularna wigilia miejska. Czekają atrakcje oraz symboliczny wigilijny poczęstunek.
Kandydaci
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego rozmawiali w Rynku Trybunalskim z niektórymi kandydatami do Sejmu, którzy już w 15 października powalczą o mandaty w Okręgu Wyborczym nr 10. Podczas spotkania, które zorganizowano we wtorkowe (10.10.2023) popołudnie, na pytania przybyłych odpowiadali: Anita Sowińska, Katarzyna Nowakowska, Małgorzata Pingot, Bogusław Wołoszański, Piotr Wojtysiak i Dariusz Cecotka. Towarzyszył im wspólny kandydat opozycji do Senatu Marek Mazur.
Rynek zamienił się w taneczny parkiet
Piotrkowska Potańcówka odbyła się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Taneczna zabawa po raz drugi przyciągnęła na piotrkowską starówkę kilkaset osób.
Kolejna miejska potańcówka na Rynku Trybunalskim
Lipcowe tańce pod chmurką przyciągnęły na Rynek Trybunalski wielu miłośników spontanicznych pląsów. Czy tak będzie i tym razem? Dowiemy się już w najbliższy piątek.
Metius Cover Band na „Trybunalskim Graniu”
Tym razem cykl wakacyjnych koncertów "Trybunalskie Granie" zawędruje na Rynek Trybunalski. To właśnie tam w najbliższą sobotę (12 sierpnia) wystąpi Metius Cover Band.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat