Advertisement

Artykuły do tagu: Rynek Trybunalski

Kandydaci
Mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego rozmawiali w Rynku Trybunalskim z niektórymi kandydatami do Sejmu, którzy już w 15 października powalczą o mandaty w Okręgu Wyborczym nr 10. Podczas spotkania, które zorganizowano we wtorkowe (10.10.2023) popołudnie, na pytania przybyłych odpowiadali: Anita Sowińska, Katarzyna Nowakowska, Małgorzata Pingot, Bogusław Wołoszański, Piotr Wojtysiak i Dariusz Cecotka. Towarzyszył im wspólny kandydat opozycji do Senatu Marek Mazur.
Rynek zamienił się w taneczny parkiet
Piotrkowska Potańcówka odbyła się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Taneczna zabawa po raz drugi przyciągnęła na piotrkowską starówkę kilkaset osób.
Kolejna miejska potańcówka na Rynku Trybunalskim
Lipcowe tańce pod chmurką przyciągnęły na Rynek Trybunalski wielu miłośników spontanicznych pląsów. Czy tak będzie i tym razem? Dowiemy się już w najbliższy piątek.
Metius Cover Band na „Trybunalskim Graniu”
Tym razem cykl wakacyjnych koncertów "Trybunalskie Granie" zawędruje na Rynek Trybunalski. To właśnie tam w najbliższą sobotę (12 sierpnia) wystąpi Metius Cover Band.
W sobotę potańcówka w Rynku Trybunalskim
Już w najbliższą sobotę (22.07) Rynek Trybunalski zamieni się w parkiet do tańca. Wszystko to za sprawą Piotrkowskiej Potańcówki, którą już od godziny 20:00 zaplanowano w sercu Starówki.
Miód będzie królował na Starówce
Już po raz IX w Rynku Trybunalskim zorganizowane zostanie Piotrkowskie Święto Miodu. Tradycyjnie nie zabraknie stoisk wystawienniczych, degustacji i artystycznych występów.
Wspólnie tańczyli w Rynku Trybunalskim
Światowy Dzień Tańca w Kręgu obchodzony był także w Piotrkowie. Na całym świecie ludzie spotykają się, by stanąć w kręgu, złapać się za dłonie oraz wspólnie zatańczyć.
05.07.2023 12:24
Zatańczymy w kręgu?
Co roku w lipcu obchodzony jest Dzień Tańca w Kręgu. Na całym świecie ludzie spotykają się, by stanąć w kręgu, złapać się za dłonie oraz wspólnie zatańczyć. W najbliższą niedzielę zatańczymy również w Piotrkowie.
Apokalipsa w Rynku Trybunalskim [ZDJĘCIA]
Kilkaset osób obejrzało w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim debiutancki projekt Stowarzyszenia Human Machine. Wyjątkowe widowisko nasiło tajemniczy tytuł "APO".
Odkrywamy znane i nieznane - Stare Miasto w Piotrkowie
Niewiele jest miast w Polsce, które mogą się pochwalić podobną starówką, jak Piotrków Trybunalski. Walory architektoniczne, zabudowa i historia dają znaczącą przewagę, a dowodem na prawdziwość takiego twierdzenia jest fakt, że gród nad Strawą był i jest chętnie wybierany przez filmowców. Na szczęście nie tylko, bo do Piotrkowa nadal przyjeżdża sporo turystów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat