Artykuły do tagu: Komedia

Kino na leżakach wraca do Piotrkowa już w tym tygodniu
Na placu przed Mediateką 800-lecia znowu rozstawią leżaki i wielki ekran. 20 sierpnia zwolennicy kina pod gwiazdami będą mogli obejrzeć kolejną część komediowej serii "Grzechów" wyreżyserowanej przez Philippe'a de Chauverona.
Książka na weekend - wakacje kryminałem stoją
Tym razem stawiamy na mocne wrażenia, dlatego zestaw na dziś składa się z thrillera, kryminału i na rozluźnienie – komedii kryminalnej, nie tylko dla fanów browarnictwa. Dwie pierwsze propozycje polecaliśmy już na antenie radia Strefa FM, ale trzecia to bonus wyłącznie dla czytelników portalu epiotrkow.pl. Zachęcamy do lektury.
Książka na weekend – zestaw nie tylko na długie weekendy
Tym razem proponujemy zestaw, w którym każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Tym bardziej, że jedna z propozycji to bogaty zbiór ciekawostek z dozą… gdybania. Ale zacznijmy od powieści obyczajowej i komedii kryminalnej, które prezentowaliśmy w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
Romantyczna historia o niepełnosprawności w polskim wydaniu
Wśród nowości kinowych na najbliższe dni znalazła się polska wersja francuskiego hitu, czyli romantyczna opowieść "Skołowani". Jednak najbliższy tydzień będzie obfitował w nowości i premierowe pokazy. Zapraszamy na przegląd tego co warto zobaczyć na dużym ekranie piotrkowskiego kina Helios.
Książka na weekend – kryminały i komedia na Prima Aprilis
Jak przystało na dzień pełen żartów i zabawnych sytuacji przygotowaliśmy także odpowiednią propozycję książkową. Jest nią komedia kryminalna, ale przede wszystkim polecamy dziś dwa świetne tytuły, z którymi nie będziecie się nudzić. Oba kryminały były prezentowane w audycji „Książka na weekend” w radiu Strefa FM.
Nowe polskie komedie już w kinach
Na duże ekrany trafią w najbliższych dniach nowe produkcje filmowe. Wśród nich całkiem sporo polskich produkcji. Z doborową obsadą, co trzeba podkreślić. Na co w takim razie warto się wybrać do kina? Zapraszamy na przegląd kinowych nowości w Piotrkowie.
Książka na weekend - Wpadka roku
W tym tygodniu mamy prawdziwy miks gatunków. By w długi majowy weekend każdy znalazł coś dla siebie. Dlatego też proponujemy coś z z humorem dla miłośników literatury obyczajowej, a do tego proponujemy powieść o Wikingach oraz trzymający w napięciu kryminał.
Premiera komedii o krnąbrnym psie Lulu
Lulu, to niesamowicie niepokorny pies. Jest krnąbrna i niesforna, co wcale nie ułatwia zadania jej nowemu i przypadkowemu opiekunowi. To nowa komedia, jaką proponuje piotrkowskie kino Helios. W repertuarze mamy też nowy polski film "Mój dług" opowiadający o przedsiębiorcy prześladowanym przez bezwzględnego bandytę. A co jeszcze warto obejrzeć?
Książka na weekend - komedia romantyczna z dobrym zakończeniem
Dobre zakończenia to cecha pożądana przez czytelników. Dlatego też na ten weekend polecamy książkę, która nie może kończyć się inaczej, niż dobrze. To komedia romantyczna, do której dorzucamy thriller psychologiczny i powieść obyczajową. Poniżej szczegóły kolejnego książkowego zestawu.
Kolejna część Pitbulla wchodzi do kin
Najbliższy tydzień oznacza nowe premiery. W piotrkowskim kinie Helios będzie można obejrzeć kilka ciekawych tytułów, w tym wspomniany w tytule nowy film Patryka Vegi. Jednak wśród nowości znajduje się, jak zazwyczaj, sporo propozycji dla rodzin z dziećmi, m.in. nowa część przygód kultowej Pszczółki Mai.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat