Advertisement

Artykuły do tagu: rozbiórka

Teren rozbiórki ogrodzony
Jak informują czytelnicy portalu, po naszej publikacji, teren rozbiórki przy ulicy Wojska Polskiego 114 ogrodzono i umieszczono tablice informacyjne.
Budynek po Bibliotece Pedagogicznej idzie rozbiórki. Wiemy co tam będzie!
Od dwóch lat budynek stoi pusty. To nieruchomość prywatna, która była wynajmowana przez Urząd Marszałkowski. Przez ponad dwie dekady była to siedziba Biblioteki Pedagogicznej. W latach PRL-u mieściła się tam Spółdzielnia Pracy "Nasza Przyszłość". Teraz obiekt przy ul. Wojska Polskiego 122e powoli idzie do rozbiórki. Co tam powstanie?
03.08.2022 13:42
Zburzyli i zostawili
Od kilku dni przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim, pomiędzy salonami samochodowymi i byłą siedzibą Biblioteki Pedagogicznej, przechodnie mijają dużą stertę desek, gruzu i śmieci. To pozostałości po stojącym tu do niedawna budynku mieszkalnym. Niestety to wysypisko stwarza realne zagrożenie dla osób przebywających w jego bezpośredniej okolicy, bo nie jest w żaden sposób zabezpieczone.
Wiadukty przy
Zakończyło się wyburzanie wiaduktu łącznicy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód, po których odbywał się ruch z Warszawy w kierunku Katowic. Przez weekend ruch w tym miejscu był niemożliwy, a kierowcy musieli poruszać się wyznaczonymi objazdami. Przedstawiciele GDDKiA spotkali się w sobotę (30 listopada) z dziennikarzami, by zaprezentować postęp prac.
26.09.2019 11:15
Co z nową halą Relax?
Zgodnie z zapowiedziami w 2019 roku miała rozpocząć się rozbiórka hali Relax, a w jej miejsce miał już powstawać nowy obiekt. Zwieńczenie prac zaplanowano na 2020 rok. Co obecnie dzieje się w sprawie budowy nowej hali Relax?
19.10.2016 20:19
Demolka trwa
Wyburzanie budynku po kinie Hawana trwa już ponad tydzień.
Rozbiórka Hawany rozpoczęta
Potrwa od kilku dni do nawet miesiąca. W poniedziałek rozpoczęła się rozbiórka budynku po kinie Hawana w centrum Piotrkowa.
Budynek przy Przedborskiej rozebrany
Budynek przy ulicy Przedborskiej, który był wyłączony z użytkowania, został już rozebrany.
Gruzy przy wieży ciśnień
Odstraszający budynek w bezpośrednim sąsiedztwie piotrkowskiej wieży ciśnień poszedł do rozbiórki.
Od ponad 30 lat straszą swoim wyglądem przejeżdżających obok kierowców. Ale już niedługo się to zmieni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat