Advertisement

Artykuły do tagu: Hala

Piotrkowscy licealiści zagrają w ogólnopolskim finale
W hali Relax zorganizowano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Licealiada - piłkarzy ręcznych chłopców. Do Piotrkowa przyjechało sześć zespołów, z których najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący IV Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie.
Jak zadbać o czystość na hali produkcyjnej?
W zakładach produkcyjnych kwestia czystości pomieszczeń jest bardzo istotna, szczególnie w kontekście jakości produkcji i efektywności pracy. Zachowanie ogólnego ładu, zadbane otoczenie, czystość maszyn czy podłóg świadczą też o firmie i są jej wizytówką.
Piotrkowianki nie sprostały byłym mistrzyniom Polski
Piłkarki ręczne Piotrcovii przegrały przed własną publicznością spotkanie otwierające 6. kolejkę ORLEN Superligi. Drużyna Agaty Cecotki uległa liderowi tabeli, MKS FunFloor Lublin 28:34. Pierwsza połowa nie wskazywała na wyraźną porażkę naszych szczypiornistek, które dotrzymywały kroku liderkom. O wyniku zdecydował fatalny początek drugiej części spotkania.
Są pieniądze na ogromną inwestycję dla Piotrkowa
30 milionów na budowę hali oraz 8 milionów na powstanie zewnętrznych basenów - takie pieniądze pozyskał Piotrków Trybunalski w ósmej edycji Polskiego Ładu.
Memoriałowa wygrana Piotrcovii
Piłkarki ręczne Piotrcovii zwyciężyły w III Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. Piotrkowianki pewnie wygrały wszystkie mecze, pokonując kolejno: PreZero APR Radom, Hazenę Kynžvart i Energę Szczypiorno Kalisz.
Zuzanna Wiernicka bije kolejne rekordy
Zuzanna Wiernicka, nastoletnia biegaczka z Piotrkowa, kolejnymi sukcesami potwierdza, że "ma papiery" na uprawianie lekkiej atletyki na najwyższym poziomie. Polka podczas tegorocznego sezonu halowego może poszczycić się znakomitymi rezultatami.
Kiedy doczekamy się nowej hali widowiskowo-sportowej w Piotrkowie?
Gdyby pierwotne plany udało się zrealizować to już od ponad dwóch lat cieszylibyśmy się z nowej hali widowiskowo-sportowej, która miała powstać w miejscu hali Relax. Ambitnych celów nie udało się jednak zrealizować. Miasto jest przygotowane. Projekt gotowy, pozwolenia na budowę czekają. Problemem są oczywiście pieniądze, a potrzeba ich niemało.
Czy Piotrków potrzebuje nowej hali widowiskowo-sportowej? [SONDA]
Od kilku lat Urząd Miasta próbuje zabrać się za modernizację i rozbudowę hali Relax. Z różnych względów na razie nie dochodzi to do skutku. W naszej sondzie pytamy, czy taki nowoczesny obiekt jest w mieście potrzebny.
Hala namiotowa ocieplana - rozwiązanie idealne
Hale namiotowe ocieplane to bardzo popularne rozwiązanie, z którego korzystają firmy, które wykorzystują przestrzeń magazynową do przechowywania różnorakich produktów przez cały rok. Wykorzystuje się je w wielu branżach, idealnie sprawdzają się między innymi w rolnictwie i wielu gałęziach przemysłu. Dlaczego warto w nie zainwestować? Podpowiadamy.
Wkrótce w Piotrkowie jak w Ciechocinku
Projekt pn. 'PIT STOP dla Aktywnych i Tężnie Trybunalskie' wygrał w głosowaniu na projekty, zgłoszone do budżetu obywatelskiego 2022, zdobywając 1714 głosów. Wnioskodawcy zaproponowali trzy lokalizacje Park ks. Poniatowskiego, Park Św. Jana Pawła II i Skwer Kardynała Wyszyńskiego. Czy to oznacza, że w Piotrkowie powstaną tężnie?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat