Advertisement

Artykuły do tagu: Hala

Kiedy doczekamy się nowej hali widowiskowo-sportowej w Piotrkowie?
Gdyby pierwotne plany udało się zrealizować to już od ponad dwóch lat cieszylibyśmy się z nowej hali widowiskowo-sportowej, która miała powstać w miejscu hali Relax. Ambitnych celów nie udało się jednak zrealizować. Miasto jest przygotowane. Projekt gotowy, pozwolenia na budowę czekają. Problemem są oczywiście pieniądze, a potrzeba ich niemało.
Czy Piotrków potrzebuje nowej hali widowiskowo-sportowej? [SONDA]
Od kilku lat Urząd Miasta próbuje zabrać się za modernizację i rozbudowę hali Relax. Z różnych względów na razie nie dochodzi to do skutku. W naszej sondzie pytamy, czy taki nowoczesny obiekt jest w mieście potrzebny.
Hala namiotowa ocieplana - rozwiązanie idealne
Hale namiotowe ocieplane to bardzo popularne rozwiązanie, z którego korzystają firmy, które wykorzystują przestrzeń magazynową do przechowywania różnorakich produktów przez cały rok. Wykorzystuje się je w wielu branżach, idealnie sprawdzają się między innymi w rolnictwie i wielu gałęziach przemysłu. Dlaczego warto w nie zainwestować? Podpowiadamy.
Wkrótce w Piotrkowie jak w Ciechocinku
Projekt pn. 'PIT STOP dla Aktywnych i Tężnie Trybunalskie' wygrał w głosowaniu na projekty, zgłoszone do budżetu obywatelskiego 2022, zdobywając 1714 głosów. Wnioskodawcy zaproponowali trzy lokalizacje Park ks. Poniatowskiego, Park Św. Jana Pawła II i Skwer Kardynała Wyszyńskiego. Czy to oznacza, że w Piotrkowie powstaną tężnie?
Mistrzostwa Polski w szermierce w Piotrkowie
W ten weekend czeka nas niecodzienna impreza sportowa. Od piątku do niedzieli w Piotrkowie odbędą się XV Mistrzostwa Polski w Nowoczesnej Szermierce Klasycznej.
Odkrywamy znane i nieznane - Hala Targowa w Piotrkowie
Piotrkowska Hala Targowa miała pomóc miastu odbudować status sprzed wojny. Dać impuls do odbudowy przemysłu i handlu. Dlatego też na jej budowę zaciągnięto niebotyczny, jak na tamte czasy, kredyt w wysokości niecałych dwóch milionów dolarów. Inwestycja miała rozmach, a piotrkowska hala miała być jedną z czterech tego typu budowli w kraju.
Piotrcovia przegrała u siebie z Eurobudem
Zespół z Jarosławia wygrał z MKS-em Piotrcovią Piotrkowem Trybunalskim.
Pierwszy turniej w nowej hali
W niedzielę w nowej pasywnej hali sportowej w Sulejowie odbył się Superpuchar Polski w futnecie, czyli popularnej siatkonodze. Był to pierwszy turniej, jaki zorganizowano w niedawno oddanym do użytku obiekcie.
Gmina szuka firm budowlanych
Gmina Łęki Szlacheckie szuka wykonawcy pełnowymiarowej hali sportowej, która ma powstać w Trzepnicy. - Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do składania ofert - zachęca wójt Piotr Łączny.
Hala i basen w Sulejowie oficjalnie otwarte
Wyjątkowe inwestycje oficjalnie otwarto w piątek (10.12) w Sulejowie. Uczniowie mogą już korzystać z hali sportowej oraz basenu, które powstały przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II. Obie inwestycje wykonano w bardzo ekologicznej i energooszczędnej, tzw. technologii pasywnej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat