Artykuły do tagu: m

Czteroletnia dziewczynka bez kurtki błąkała się na ulicy Krasickiego w Piotrkowie.
Wracamy do sprawy tomaszowskiego schroniska. Konflikt miedzy przytuliskiem a Towarzystwem Miłośników i Opieki nad Zwierzętami przybiera coraz ostrzejszą formę.
Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie prowadzi śledztwo, które ma to wyjaśnić. Każdy ma prawo złożyć skargę, a prokuratura musi to sprawdzić - twierdzi prezes TBS-u Artur Marek.
Protest mieszkańców ulic Wroniej i fragmentu Roosevelta, w sprawie przebiegu drogi S12 wpłynął do przewodniczącego rady miasta. Pod pismem podpisało się prawie 300 osób.
Decyzję określającą skład osobowy komisji wydał w formie zarządzenia prezydent Krzysztof Chojniak.
Rada Miasta ma nowego przewodniczącego
Jana Dziemdziorę (SLD) na stanowisku przewodniczącego Rady Miasta zastąpił Marian Błaszczyński (Razem dla Piotrkowa). W tajnym głosowaniu otrzymał 14 głosów, przeciw było 9 radnych.
Urząd Miasta przypomina wszystkim prowadzącym działalność gospodarczą, że 15 marca mija termin składania obowiązkowych zbiorczych zestawień danych o wytworzonych odpadach za rok 2010.
Do końca lipca zakończą się prace przy budowie ronda u zbiegu ulic: Wolborska, Rzemieślnicza, Wierzejska i Wyzwolenia. Do tego czasu kierowców czeka jednak sporo utrudnień.
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie weszli w posiadanie informacji dotyczącej usiłowania wyłudzenia odszkodowania komunikacyjnego w kwocie prawie 22 500 złotych.
Wypadek w WORD-zie - egzaminator w szpitalu
Wypadek podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat