Artykuły do tagu: interwencja

Odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci V Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, którzy na co dzień pełnią służbę na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, podczas rutynowej interwencji ustalili, że na miejscu znajduje się mężczyzna, który posiada środki odurzające. Od razu podjęli w tej sprawie czynności, by już po chwili odnaleźć ponad 40 gramów zakazanych substancji. Właściciel nielegalnych substancji, trafił do policyjnej celi. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Strażacy wyswobodzili koziołka ze śmiertelnej pułapki
Strażacy uratowali dzikie zwierzę, które utknęło w studni. Do nietypowej interwencji doszło w Woli Krzysztoporskiej, a na miejscu pracowali lokalni druhowie we współpracy z ochotnikami z Krężnej. Na szczęście dzięki ich szybkiej pomocy, kozioł sarny cały i zdrowy powrócił do lasu.
Konary wisiały nad jezdnią. Interweniowała straż pożarna
Piotrkowscy strażacy interweniowali w czwartkowe popołudnie na ulicy Wolborskiej w Piotrkowie. Konary drzewa w niebezpieczny sposób wisiały nad jezdnią, powodując zagrożenie dla przejeżdżających kierowców i pieszych.
Strażacy pospieszyli na pomoc... kaczuszkom
Do niecodziennej interwencji doszło na terenie radomszczańskiego szpitala. Jak poinformował portal radomsko24.pl, strażacy uratowali małe kaczuszki, które wpadły do studzienki kanalizacyjnej.
Policja interweniowała w rektoracie Akademii Piotrkowskiej
Policja interweniowała w środowe popołudnie w rektoracie Akademii Piotrkowskiej. Funkcjonariuszy wezwał rektor APT, prof. Jacek Bonarek, który przekazał nam, że powodem interwencji było nielegalne zajęcie rektoratu.
Pluskwy na dworcu? PKP S.A odpowiada
"Na dworcu PKP w Piotrkowie zagnieździły się pluskwy zagrażające pasażerom. W drewnianych ławkach między deskami ukrywają się ich setki, co świadczy o tym, że są tam od dawna". Tak rozpoczyna się wiadomość, którą otrzymaliśmy od naszej czytelniczki, pani Iwony. Postanowiliśmy to sprawdzić oraz zapytać przedstawicieli PKP S.A czy sprawa jest im znana i czy zajęli się rozwiązaniem tego problemu.
O szóstej rano na mróz?
Czy osoby przebywające w piotrkowskim schronisku dla bezdomnych są proszone o opuszczanie ośrodka o 6 rano? O takiej sytuacji informowali słuchacze wtorkowego magazynu Magiel na antenie Strefy FM Piotrków. Te informacje dementuje kierownik piotrkowskiego schroniska dla bezdomnych.
Szła wprost pod nadjeżdżający pociąg
Piotrkowscy policjanci zdążyli na czas, aby uratować życie 29-latki. Kobieta pod wpływem silnych emocji szła torowiskiem. Nie reagowała na prośby dróżniczki i szła wprost pod nadjeżdżający pociąg.
Wystawa ustawiona bez pozwolenia. ZDiUM reaguje
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta wszczął postępowanie w sprawie wystawy zlokalizowanej przed budynkiem Akademii Piotrkowskiej. Okazało się, że tablice umieszczone są w pasie drogowym, a organizator wystawy nie uzyskał na to stosownych zgód i pozwoleń.
Najbardziej kolizyjne miejsce w Piotrkowie. Interweniuje samorządowiec
Radny Sejmiku Wojewódzkiego Marek Mazur zajął się sprawą najbardziej kolizyjnego miejsca w Piotrkowie, czyli skrzyżowania al. Sikorskiego i al. Concordii w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat