Jedna osoba zginęła, a druga z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. To tragiczny bilans dwóch wypadków drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu piotrkowskiego.
5 kwietnia w Urzędzie Gminy w Wolborzu zostało podpisane porozumienie w sprawie służb ponadnormatywnych między burmistrzem miasta - Elżbietą Ościk a komendantem miejskim policji w Piotrkowie - inspektorem Gabrielem Olejnikiem.
4 kwietnia komisariat Policji w Sulejowie został powiadomiony o kradzieży wrót garażowych o wartości 700 zł.
Trzy osoby zginęły, a 22 zostały ranne - to tragiczny bilans marca na drogach powiatu piotrkowskiego.
Piotrkowskie szpitale pomagają nawet pijanym i nawet nieubezpieczonym. Za taką opiekę pacjent powinien jednak zapłacić z własnej kieszeni. Z takiego założenia wychodzą szpitale przy Rakowskiej i Roosevelta w Piotrkowie. I mają do tego prawo, ponieważ Narodowy Fundusz Zdrowia nie zwraca placówkom za opiekę nad nietrzeźwymi pacjentami.
Znane są wyniki badań toksykologicznych zmarłego na początku tego roku Przemysława Łachmana.
24-letniego mężczyznę, który przedmiotem przypominającym broń próbował zastraszyć ekspedientkę w jednym ze sklepów na terenie Sulejowa zatrzymali policjanci.
Jedna osoba została ranna w wypadku, do jakiego doszło dzisiaj na krajowej „ósemce „ (w okolicach magazynu IKEA).
Mężczyźni w wieku od 20 do 27 lat podejrzani o udział w bójce pseudokibiców trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze sprawdzili kilka samochodów, którymi przemieszczali się zatrzymani. Podczas przeszukań zabezpieczyli m.in. pałkę teleskopową, rękawice, kominiarki i taśmy ochraniające wykorzystywane przy chuligańskich konfrontacjach. W tym dniu w Bełchatowie nie był rozgrywany żaden mecz.
Około pięćdziesięciu stulitrowych worków - taką ilość plastikowych nakrętek udało się zebrać piotrkowskiej grupie Społecznych Instruktorów Młodzieżowych (SIM) z Piotrkowa działających przy lokalnym PCK.