Reklama

Artykuły do tagu: czas

W nocy zmieniamy czas na letni
Mimo wielu dyskusji na temat tego, czy zmiana czasu faktycznie przynosi korzyści i nie powinno się jej zlikwidować, nadal zmieniamy godzinę na zegarkach. W nocy z soboty (26.03) na niedzielę przesuniemy wskazówki z godz. 2.00 na 3.00, przestawiając tym samym zegarki na czas letni.
Uwaga! Dziś w nocy śpimy dłużej
W nocy z 30 na 31 października zmieniamy czas z letniego na zimowy - pośpimy przez to o godzinę dłużej. Pamiętajmy, aby w niedzielę nad ranem wskazówki zegarów przesunąć z godz. 3.00 na 2.00.
W weekend znów zmieniamy czas
W najbliższy weekend znów zmienimy czas. Jak co roku mówi się, że po raz ostatni.
Nieodkryte miejsce na rodzinny spacer i weekendowy pobyt dla piotrkowian
Ponad 25 hektarów terenu, atrakcje dla dzieci i dorosłych, dobra kuchnia i atrakcyjny nocleg, zaledwie 40km od Piotrkowa?! W Malutkich, czyli sielankowej miejscowości położonej na skraju leśnego kompleksu nieopodal Radomska.
Ranking najlepszych kaw ziarnisty [2021]
Jeśli posiadasz ekspres do kawy to z całą pewnością w pewnym momencie zacząłeś się zastanawiać nad tym jaką kawę wybrać do tego ekspresu. W odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy przygotować ten artykuł w którym zaproponujemy 5 najczęściej wybieranych przez Klientów kaw ziarnistych. Ranking ten został przygotowany wspólnie z właścicielami sklepu CzasKawy.pl - w oparciu o najchętniej wybierane przez ich Klientów produkty.
Ile powinien trwać urlop?
Jeszcze do niedawna większość psychologów twierdziła, że prawdziwy urlop wypoczynkowy powinien trwać trzy tygodnie. Ale czy zawsze?  I dlaczego akurat trzy?
Zmiana w fotelu wójta Woli Krzysztoporskiej?
Kacper Blaźniak został tymczasowym wójtem Woli Krzysztoporskiej, a jego brat Marcel – pierwszym doradcą. Drugim doradcą został obecny wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, który na jeden dzień (2.07) abdykował i przekazał urząd młodemu pokoleniu. To wszystko za sprawą IV Gminnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym, który w czerwcu odbył się w szkole w Gomulinie. Główna nagrodą było w nim właśnie jednodniowe zasiadanie w fotelu wójta.
Czterodniowy tydzień pracy. Czy to się może udać?
System pięciodniowego tygodnia pracy ma już prawie 100 lat. Dzięki rozwojowi technologicznemu, cyfryzacji, robotyzacji dzisiejsze warunki i wydajność są już zupełnie inne. Może czas zastanowić się nad zmianami, a nawet stopniowym skracaniem czasu pracy?
W nocy zmieniamy czas na letni
W nocy z soboty (27.03) na niedzielę (28.03) zmienimy czas na letni. W związku z tym konieczne będzie przestawienie zegarków. Na szczęście smartfony i komputery zrobią to za nas automatycznie.
Lekarz ze szpitala tymczasowego: jest ciężko, mamy bardzo dużo chorych
Jest ciężko – w ten sposób panującą obecnie sytuację w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym opisał pulmonolog dr Jacek Nasiłowski. "Mamy bardzo dużo chorych, w chwili obecnej jest ich około 270" – powiedział w rozmowie z PAP. "Jeden lekarz zajmuje się naraz 28 pacjentami" – zaznaczył.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat