Advertisement

Artykuły do tagu: burze

Teren rozbiórki ogrodzony
Jak informują czytelnicy portalu, po naszej publikacji, teren rozbiórki przy ulicy Wojska Polskiego 114 ogrodzono i umieszczono tablice informacyjne.
03.08.2022 13:42
Zburzyli i zostawili
Od kilku dni przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim, pomiędzy salonami samochodowymi i byłą siedzibą Biblioteki Pedagogicznej, przechodnie mijają dużą stertę desek, gruzu i śmieci. To pozostałości po stojącym tu do niedawna budynku mieszkalnym. Niestety to wysypisko stwarza realne zagrożenie dla osób przebywających w jego bezpośredniej okolicy, bo nie jest w żaden sposób zabezpieczone.
Zagrzmi i może spaść grad
Uważajmy! Łowcy Burz ostrzegają! W Piotrkowie i regionie mogą pojawić się burze. Według prognoz synoptyków, w ciągu dnia, nad terenem naszego kraju oraz województwa będzie przemieszczać się front atmosferyczny, za sprawą którego wzrosną parametry związane z możliwością powstawania burz.
Znów czekają nas groźne burze?
Po południu i w nocy nad Piotrkowem Trybunalskim oraz regionem mogą przejść bardzo groźne burze z gradem. Zachowajmy szczególną ostrożność.
Łowcy Burz Łódzkie ostrzegają
Łowcy Burz Łódzkie ostrzegają przed burzami, które w czwartek mogą pojawić się w całym województwie. W łódzkim obowiązuje drugi stopień zagrożenia burzowego.
Uwaga! Może być groźnie!
W Piotrkowie i regionie mogą pojawić się bardzo groźne burze. Według prognoz synoptyków najgroźniejsze zjawiska atmosferyczne będą występować w nocy. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
15.07.2021 07:31
W Sulejowie padł rekord
34,3 C – to tegoroczny rekord najwyższej temperatury w Polsce. Padł w środę w Sulejowie. Do historycznego wyniku wszechczasów, 36,1 w Słubicach jeszcze trochę zabrakło.
Uważajcie na upały i gwałtowne zjawiska pogodowe!
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 2-stopnia przed upałami dla większej części kraju, a także najwyższego 3-stopnia przed burzami z gradem dla całego województwa łódzkiego. Intensywne opady, połączone z porywistym wiatrem, a nawet trąbami powietrznymi mogą wystąpić od godziny 13:00 w środę do czwartkowego poranka.
Ostrzeżenie przed kolejnymi burzami
Na terenie województwa łódzkiego w poniedziałek, a także w nocy z 12 na 13.07 możliwe są kolejne burze oraz intensywne opady deszczu.
Powróciły upały. Miasto ustawiło specjalne kurtyny wodne
Łowcy Burz Łódzkie wydali komunikat, w którym ostrzegają przed upałami w całym województwie łódzkim. We wtorek temperatura rzędu 30 stopi Celsjusza doskwierała nam aż do godziny 18:00. Równie gorąco może być aż do piątku, a w związku z tym spółka Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja wystawiła w mieście specjalne kurtyny wodne.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat