Advertisement

Artykuły do tagu: artyści

ERGO Hestia tworzy z polskimi artystami nową strategię komunikacji
Nowa strategia komunikacji sopockiego ubezpieczyciela to koncepcja bazująca na zdjęciach wykonanych przez polskich artystów fotografików. W kreacjach wizerunkowych i produktowych zobaczymy dzieła m.in. takich artystów jak Aleksander Małachowski, Rajmund Barnaś, Wojciech Radwański, Witold Ziomek czy Paweł Magnus.
Artyści z Czarnocina wystąpią w Archikatedrze Łódzkiej
Zespół "Ludowa Biesiada" oraz "Koraliki" z Czarnocina wystąpią w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki, potocznie nazywanej Katedrą Łódzką. Występ zaplanowano już 30 stycznia.
Gale sportów walki już organizują. Teraz chcą promować folklor
Znane z organizacji gal sztuk walki "Wirtuoz Challenge wolborskie stowarzyszenie Wirtuoz, tym razem chce promować kulturę ludową i zorganizują przegląd twórczości folklorystycznej, artystycznej i ludowej powiatu piotrkowskiego. Kwotą 40 tys. złotych wydarzenie wesprze samorząd województwa łódzkiego. Umowę w tej sprawie w siedzibie Biblioteki Pedagogiczne w Piotrkowie podpisali przedstawiciele stowarzyszenia Wirtuoz oraz wicemarszałek Zbigniew Ziemba.
Trwa grudniowy Kiermasz Sztuki w Ośrodku Działań Artystycznych
Każdy kto w najbliższych dniach odwiedzi siedzibę Ośrodka Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8, będzie mógł zakupić oryginalne dzieła sztuki oraz albumy wydawane przez Ośrodek czy piękne wydawnictwo Mariusz Lauksa „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.
Artyści w czasie epidemii
Jedni tworzą w domu, drudzy nadal występują, choć w jedynie dozwolonej formie, czyli online. A jeszcze inni zmienili branżę. Przynajmniej na czas epidemii. Tak właśnie postąpił pochodzący z Piotrkowa artysta, który został kurierem.
Sprawdź, kto wystąpi na Imieninach Piotrków
W tym roku Imieniny Piotrków świętować będziemy 22 i 23 czerwca. Jak zawsze dni miasta uświetnią koncerty.
Rozpoczął się drugi dzień Interakcji w Piotrkowie. W czwartek o godzinie 11.00 artyści, wolontariusze oraz mieszkańcy miasta zebrali się w Rynku Trybunalskim, aby zjeść "drugie śniadanie". Spotkanie zorganizowane zostało nie tylko dla wspólnego posiłku, ale także, by lepiej się poznać i porozmawiać.
Nowy album z serii Artyści Piotrkowscy
Już w najbliższą niedzielę Ośrodek Działań Artystycznych zaprezentuje nową publikację z serii Artyści Piotrkowscy, poświęconą życiu i twórczości projektantki szkła Barbarze Urbańskiej-Miszczyk. Prezentacji albumu będzie towarzyszyć okolicznościowa wystawa prac artystki.
„Boczny Tor” z Piotrkowa wyróżniony
„Boczny Tor” z piotrkowskiego Ośrodka Edukacji Artystycznej został wyróżniony podczas 23. Spotkań Amatorskich Artystycznych Zespołów Seniorów organizowanych przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi.
Piotrkowscy artyści w Gidlach – wystawa
Pejzaże, abstrakcje oraz "blues w malarstwie i malarstwo w bluesie" – w Gidlach po raz pierwszy odbył się Międzynarodowy plener malarski.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat