Artykuły do tagu: Złom

Wyruszą złomem w szczytnym celu
Piotrkowianie wezmą udział w Złombolu. To charytatywny rajd, którego meta w tym roku zlokalizowana będzie w Albanii, a zebrane w trakcie podróży środki, zostaną przeznaczone na wsparcie domów dziecka.
Kradł katalizatory i miedź. Zatrzymali go piotrkowscy policjanci
Mężczyzna podejrzewany o kradzież z włamaniem do skupu złomu na terenie Piotrkowa został zatrzymany przez tutejszych kryminalnych. Łupem złodzieja padły pieniądze, katalizatory i 100 kilogramów miedzi. 29-latek działał w warunkach multirecydywy i był poszukiwany za wielokrotne, wcześniejsze włamania.
Śmietnisko w samochodowym wraku nad Zalewem Sulejowskim [AKTUALIZACJA]
Jak informuje jeden z naszych czytelników od ponad pół roku w rejonie Zalewu Sulejowskiego, a dokładniej na niewielkim leśnym parkingu w Adamowie (gm. Wolbórz), z którego korzystają osoby wybierające się nad wodę, stoi porzucony wrak samochodu. Niektórzy zaczęli go używać jako śmietnika, jeszcze inni uznają go za atrakcję, przy której można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Graty i
Na parkingach osiedlowych w Piotrkowie brakuje miejsc postojowych. A ich znaczna ilość zajęta jest przez niesprawne auta. Niektóre zajmują miejsca przez kilka miesięcy, a niektóre przez kilka lat.
Strażacy podsumowali akcję „Złom”. Dla chorego chłopca zebrali prawie 150 tys. zł!
Zmobilizowali się w grudniu. Chcieli pomóc Krystiankowi, mieszkańcowi wsi Przygłów, który choruje na nowotwór. Strażacy z OSP Przygłów ogłosili więc akcję zbiórki złomu, której rozmiary przerosły najśmielsze oczekiwania. Po ponad dwóch miesiącach ogłosili, ile pieniędzy udało im się zebrać.
Strażacy razem dla Krystianka! Zbiórka złomu w powiecie
Od samego rana strażacy z naszego regionu pracują w pocie czoła. Trwa akcja zbiórki złomu. Wszystko po to, by zebrać jak najwięcej pieniędzy dla Krystianka, mieszkańca Przygłowa, który choruje na nowotwór. Akcję zapoczątkowała OSP Przygłów.
Ukradł samochód i… oddał na złom
Najpierw ukradł samochód, a potem oddał go na złom. Policja zatrzymała już 31-letniego złodzieja. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Autem z PRL-u podbili Irlandię
Żukiem przemierzali Europę, by w końcu dotrzeć do krainy zielonej koniczny. To wszystko w ramach 13. edycji rajdu "Złombol". Dla piotrkowianki Magdaleny Kitowskiej była to pierwsza tego typu wyprawa. Zdecydowała się na udział w eskapadzie razem z mężem i synem.
Akcja Złom w gminie Rozprza. Będą zbierać pieniądze na zakup łodzi
W najbliższą sobotę 17 sierpnia strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy przeprowadzą akcję zbiórki złomu. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na nową łódź.
Żukiem przez Europę w szczytnym celu
ŻuŻu grzechotnik 3.0 to projekt, który połączył cztery pełne pasji osoby. Mimo że mają różne charaktery, to na pewno wspólnym mianownikiem jest zamiłowanie do przeżywania niecodziennych przygód. Taką właśnie ma być uczestnictwo w Złombolu - rajdzie charytatywnym, w którym udział biorą załogi z całej Polski i nie tylko. Tym razem uczestnicy eskapady mają dotrzeć do Chalkidiki w Grecji, a zespół z Piotrkowa będzie podróżował... żukiem, którego w ich przypadku można śmiało nazwać piątym członkiem drużyny. O szczegółach tej inicjatywy opowiedział nam Tomasz Burakowski. ŻuŻu jest żukiem, który ma już 25 lat. Ekipa z Piotrkowa postanowiła podarować mu drugie życie. Cała koncepcja narodziła się w czasie wspólnego obiadu. W pewnym momencie podczas rozmowy temat zszedł na Złombol i fakt, że w tym roku rajd kieruje się do Grecji. Piotrkowianie postanowili, że szukają żuka i ruszają w drogę. Argumentem za było to, że jadąc pomogą dzieciom z domów dziecka. Ostatnio testowali auto w temperaturach ekstremalnych, ŻuŻu przejechał 600 km po bardzo zróżnicowanym terenie. Zdał test, a do dopracowania jest jeszcze tylko kilka detali związanych m.in. z komfortem podróżowania.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat