Zamiast mandatu karnego - cytryna, za jazdę zgodną z przepisami – jabłko. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bujnach przy udziale przedstawiciela policji przypominali kierowcom o przestrzeganiu zasad ruchu drogowego.
W pierwszy listopadowy weekend w rejonach cmentarzy panuje wzmożony ruch. Wiele osób odwiedza groby bliskich. W tym okresie w sposób szczególny należy zadbać również o swoje bezpieczeństwo.
Od końca maja nowym komendantem komisariatu policji w Wolborzu jest podinspektor Michał Radziński. Co zmieniło się w czasie jego szefowania?
Dzieci z tomaszowskiego Domu Dziecka trafią do nowej siedziby prawdopodobnie po Nowym Roku. Obecnie dobiegają końca prace przy budowie nowej placówki. W nowym Domu Dziecka będzie mogło przebywać 14 dzieci.
Piotrkowska straż miejska wraz z policją w najbliższych dniach częściej niż zwykle będzie patrolować okolice cmentarzy. Patrole pojawią się na piotrkowskich nekropoliach także nocą.
Szef Obrony Cywilnej Województwa – Wojewody Łódzkiego ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Zakończyła się trzecia edycja organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi akcji zbiórki krwi - „Samorządowcy oddają krew”.
Makabryczna zbrodnia w Piotrkowie. Najpierw zaplanował śmierć i pochówek swojej matki, a następnie kilkakrotnie ugodził ją nożem. Ciało 90-latki oddał do zakładu pogrzebowego.
Nieprzespane noce, intensywne dni, bardzo trudne chwile i często święta spędzone w pracy. Mimo to zawsze pierwsi, gotowi do pomocy i ratowania innych.
Już jutro, 20 października miłośnicy wędkowania, a szczególnie spinningu, spotkają się nad Zalewem Sulejowskim.