Advertisement

Artykuły do tagu: Piotków

Kłopoty Kamila Majchrzaka. Możliwa długa dyskwalifikacja
Kamil Majchrzak z dodatnim wynikiem kontroli antydopingowych, przeprowadzonych na przełomie października i listopada. Piotrkowski tenisista wydał w tej sprawie oświadczenie w swoich mediach społecznościowych. Grożą mu nawet 4 lata dyskwalifikacji.
Wikingowie znów pojawili się w Piotrkowie
Wikingowie, Słowianie, żołnierze Września 1939 roku, a także PRL-owska milicja pojawili się w niedzielę w Piotrkowie. To wszystko za sprawą piątego rodzinnego festynu historycznego "Wioska Wikingów". Impreza odbyła się na boisku piotrkowskiej Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Prawie 12 tysięcy piotrkowian nie płaci za śmieci!
Trudno uwierzyć, że aż tyle? Tak wynika z wyliczeń zrobionych przez Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie przy okazji dyskusji o zmianach stawek za śmieci. Sporo też osób dotąd nie segregowało odpadów.
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie
Jak minął tydzień? Subiektywne podsumowanie ostatnich dni. Zapraszamy do wysłuchania!
W Muzeum zagrają kolędy Nahornego
“Cicho, cicho pastuszkowie” to tytuł koncertu kolęd, który jeszcze dziś (w sobotę, 20 grudnia) zabrzmi w piotrkowskim Muzeum. Wstęp wolny!
„Będziemy mieli działkę pod budowę ośrodka”
- Wreszcie się udało. Działka przy ulicy Wolborskiej 86 – w sąsiedztwie szpitala i przychodni to bardzo dobra lokalizacja - przyznała na antenie Strefy FM Hanna Gural, dyrektor piotrkowskiego Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego „Szansa”.
„Moda na Wiosnę” w galerii Focus Mall
Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza miłośników mody, tańca i dobrej zabawy na imprezę „Moda na Wiosnę” w sobotę 22 marca od godziny 14.00 do 19.00. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: aktorka Barbara Kurdej – Szatan, która wystąpi w roli współprowadzącej wydarzenie i jeden z najbardziej popularnych tancerzy Robert Kochanek wraz ze swoją taneczną partnerką.
Ponad milion złotych na inwestycje w szkołach
Taką kwotę zamierzają przeznaczyć w tym roku władze powiatu piotrkowskiego na inwestycje w placówkach oświatowych, których powiat jest organem prowadzącym.
Włamywacz w
Sklep „Stacyjka” zlokalizowany w okolicach dworca kolejowego, kolejny raz na celowniku złodziei.
Piotrków: Łowili pod lodem
W niedzielę 2 lutego Zarząd Koła nr 12 w Piotrków-Miasto zorganizował Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat