Artykuły do tagu: PWiK

Będzie 11-procentowa podwyżka za wodę i ścieki?
Czy Piotrków dołączy do miast, w których woda kosztuje powyżej 10 złotych? Na sesji Rady Miasta ma pojawić się prezydencki projekt uchwały zakładający 11-procentowy wzrost ceny.
Kto odpowiada za stan piotrkowskich ulic?
Okazuje się, że największym dewastatorem nawierzchni są Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja. Uważa tak Krzysztof Byczyński, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Na razie nie będzie podwyżek za wodę i ścieki
Dobra wiadomość dla mieszkańców Piotrkowa. Nie będzie podwyżek cen wody i ścieków. Radni przedłużyli obecne taryfy, ale tylko na cztery miesiące. Powód?
25.11.2013 09:47
Burzą
Miała być “wodnym” zapleczem dla Piotrkowa. Miała – ale to jedna z tych inwestycji, na które wydano pieniądze, ale nigdy nie wykorzystano. Mowa o Stacji Uzdatniania Wody “Uszczyn”, która właśnie teraz za pomocą ciężkiego sprzętu znika z powierzchni ziemi.
W blokach przy Modrzewskiego nie mieli wody
W poniedziałek przez kilka godzin w pięciu blokach przy ul. Modrzewskiego nie było wody.
Pić kranową czy nie, czyli co jest w piotrkowskiej wodzie
"Pij kranową z Piotrkowa, bo zdrowa" zachęca ulotka, jaka za sprawą spółki Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja trafiła do mieszkańców miasta.
Woda zalewa mu mieszkanie
Zalewa mu dom, bo mieszka obok przepompowni. Do redakcji Strefy FM zadzwonił słuchacz, który ma problemy z przepompownią znajdująca się miedzy ul. Rolniczą a Spacerową w Piotrkowie.
Dlaczego PWiK wystąpiły z wnioskiem o podwyżki?
Dlaczego Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja postanowiły wystąpić z wnioskiem o podwyżki za wodę i ścieki? O to zapytaliśmy prezesa PWiK Michała Rżanka.
Uwaga piotrkowianie! W nocy z 27 na 28 lutego w godzinach od 23.00 do 5.00 rano może zabraknąć wody w zachodniej części miasta, licząc od torów kolejowych.
Spada zużycie wody, więc woda drożeje - tak uzasadnia jedną z przyczyn planowanej podwyżki za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków Michał Rżanek - prezes Piotrkowskich Wodociągów i Kanalizacji.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat