Advertisement

Artykuły do tagu: woda

Uwaga! Skażona woda w wodociągu
Bakterie z grupy coli wykryto w wodociągu w Mierzynie w gminie Rozprza. Woda nie nadaje się do spożycia. Specjalny komunikat w tej sprawie wydał piotrkowski Sanepid.
Zainaugurowali sezon na zimne kąpiele
Piotrkowskie Morsy w "upiornym" stylu zainaugurowały sezon jesienno-zimowych kąpieli. Na start przy kąpielisku Słoneczko można było spotkać czarownice, wampiry, czy kościotrupy. To dlatego, że motywem przewodnim premierowego morsowania było Halloween.
02.10.2023 16:51
Ujęcie już działa!
Ujęcie wody w Uszczynie zostało oficjalnie otwarte. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali sami mieszkańcy gminy, czyli sołtysi miejscowości Poniatów i Uszczyn. Tym samym w zachodniej części gminy Sulejów, według zapewnień urzędników, wody już nie zabraknie.
23.09.2023 09:29
Fontanna wyłączona
Przez kilka najbliższych dni fontanna znajdująca się w parku Belzackim, będzie wyłączona. To przez usterkę jednego z pływaków, w którym mieści się dysza, wyrzucająca wodę w powietrze.
Zapłacimy więcej za wodę i ścieki
Nowa taryfa za wodę i ścieki w Piotrkowie. Mieszkańcy muszą liczyć się z wyższymi rachunkami. Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja opublikowały nową taryfę zatwierdzoną przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oraz Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie.
22.08.2023 08:04
Staw po renowacji
Zakończyły się prace przy stawie w parku ks. J. Poniatowskiego w Piotrkowie. Inwestycja polegała na umocnieniu skarp, a w jej ramach w tym miejscu zainstalowano kamienne gabiony.
Nie będzie ciepłej wody w całym mieście [AKTUALIZACJA]
W nocy z środy na czwartek w całym Piotrkowie nie będzie ciepłej wody. Powodem przerwy są prace konserwacyjne.
Brudna woda nie odstrasza. Tłumy na Słoneczku
Upalny weekend skłaniał do szukania ochłody nad wodą. Na piotrkowskim kąpielisku obowiązuje jednak zakaz kąpieli. Powodem jest zła jakość wody. Mimo to, chętnych do kąpieli nie brakowało.
06.07.2023 11:18
Jakość wody bez zmian
Na piotrkowskim Słoneczku nadal bez zmian. Woda nie nadaje się do kąpieli.
28.06.2023 08:18
Woda na
Uwaga kierowcy i piesi, w środę (28.06.2023) rano doszło do awarii wodociągowej na ul. Krakowskie Przedmieście w Piotrkowie Trybunalskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat