Advertisement

Artykuły do tagu: OZE

Będą pieniądze na OZE dla mieszkańców Piotrkowa 
Po wielu perypetiach i trzech latach formalności mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego w końcu się doczekali. Urząd Miasta pozyskał pieniądze na budowę instalacji Odnawialnych Źródeł Energii u piotrkowian. O przyznaniu dotacji poinformowali w środowe przedpołudnie politycy Prawa i Sprawiedliwości.
Wiosenna kampania wizerunkowa „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie”
PGE Polska Grupa Energetyczna rozpoczęła wiosenną odsłonę kampanii wizerunkowej „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie”. Ideą kampanii jest wzmocnienie wizerunku PGE jako lidera transformacji energetycznej. Tematem przewodnim kampanii jest rozwój odnawialnych źródeł energii w Grupie PGE.
Co warto wiedzieć o tłumaczeniach w zakresie języka francuskiego?
Język francuski zaliczany jest do grupy języków romańskich. Jest jednym z tych języków, które funkcjonują na rynku międzynarodowym. Nadal uważany jest również za język dyplomacji, a także kultury. W związku z tym tłumacze języka francuskiego nie mogą narzekać na brak pracy. Obecnie wykonuje się rozmaite tłumaczenia, a dobre biuro tłumaczeń gwarantuje naprawdę wysoką jakość usług. Na szczególną uwagę zasługują tłumaczenia przysięgłe w języku francuskim.
S12 od Piotrkowa do granic łódzkiego jednak będzie?
Droga ekspresowa S12 miedzy Piotrkowem a granicą województwa łódzkiego jest najbardziej priorytetową drogą w Łódzkiem. Takie zapewnienia padły na ostatnim (07.02.2023) posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi Ekspresowej S12. Co ważne, zapewnione jest finansowanie na jej powstanie oraz deklaracja, że droga ma powstać do 2030 roku.
Książka na weekend - wciągające thrillery psychologiczne
Na ten weekend proponujemy dwa mocne thrillery psychologiczne. Jeden z nich opowiada o przemocy domowej i tego do czego może prowadzić skrywana rodzinna tajemnica. Ciężko się od tej lektury oderwać, dlatego proponujemy od razu dwie. Choć i trzecia propozycja opowiada o silnej kobiecie, a znajdziecie w niej także wątki dotyczące historii medycyny. Zaciekawieni? Zapraszamy po szczegóły...
Ponad 7 mln zł na czystą energię
Gmina Aleksandrów zamierza postawić na odnawialne źródła energii oraz stać się bardziej przyjazna środowisku. Ma się do tego przyczynić dofinansowanie z województwa w wysokości ponad 5,6 mln zł. Łącznie na tę inwestycję urzędnicy chcą przeznaczyć przeszło 7 mln zł.
7 mln złotych na instalacje OZE
Ponad 7 milionów złotych będzie w gminie Aleksandrów przeznaczone na budowę instalacji OZE. Dzięki tym pieniądzom u mieszkańców pojawią się instalacje fotowoltaiczne oraz kotły na pellet.
Nie będzie dotacji dla piotrkowian na OZE
Nie będzie (przynajmniej na razie) dotacji dla mieszkańców Piotrkowa na instalacje Odnawialnych Źródeł Energii. Miasto znalazło się na liście rezerwowej beneficjentów konkursu „Budowa instalacji OZE”.
To był tydzień: Łódzkie inwestuje w kolej i OZE
Wspaniałe wieści dotarły do nas z Warszawy. Wszystkie projekty złożone przez samorząd województwa łódzkiego do programu Kolej PLUS uzyskały dofinansowanie i zostaną zrealizowane. Zarząd rozdzielił też pieniądze na zieloną energię.
Książka na weekend - inspektor David Redfern powraca
Tradycyjnie już proponujemy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy kryminału i… kryminału. Przygotowaliśmy zestaw, przy którym nikt nie będzie się nudził, a wyobraźnia będzie pracować szukając rozwiązania stworzonej przez autorów intrygi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat