Advertisement

Artykuły do tagu: MEN

Książka na weekend - nowy kryminał Izabeli Janiszewskiej
W tym tygodniu proponujemy zbiór ciekawostek ze świata medycyny. To książka pokazująca historię wielu odkryć medycznych. Zestaw uzupełnia nowy kryminał Izabeli Janiszewskiej, który kilka dni temu miał swoją premierę. A do tego dorzucamy jeszcze powieść z gatunku „lekkich, łatwych i przyjemnych” – nie tylko dla pań.
Naukowy weekend w piotrkowskiej Mediatece
Piknik naukowy z Politechniką Częstochowską oraz Naukowy zawrót głowy to dwa równolegle trwające wydarzenia w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Niszczarka do dokumentów - jaki rodzaj wybrać?
Niegdyś, niszczarki do dokumentów nie cieszyły się zbyt dużym powodzeniem. Jednak wraz z wprowadzeniem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, uległo to zmianie. Obecnie każda firma, która przetwarza dane osobowe w jakimkolwiek zakresie, powinna dysponować niszczarką. Jaka sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy.
Diamentowe i Złote Gody w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
Cztery piotrkowskie pary świętowały swoje jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Probiotyki - co to jest? Co zawierają probiotyki?
Probiotyki to żywe drobnoustroje, które po pomagają odbudować zaburzony mikrobiom jelitowy i utrzymać równowagę bakteryjną w jelitach. Wpływają korzystnie na ogól mikroorganizmów jelitowych. Normalizują, stabilizują i chronią przed namnażaniem patologicznych drobnoustrojów. Wspomagają również rozwój nabłonka jelitowego, regulują gospodarkę mineralną i uczestniczą w syntezie witamin. Duży wybór probiotyków ma obecnie każda apteka internetowa.
Ekumeniczne spotkanie przy wielkanocnym stole
Już w najbliższą niedzielę wyznawcy prawosławia będą odchodzić Wielkanoc. Z tej okazji przy piotrkowskiej cerkwi odbędzie się spotkanie przy świątecznym stole. Skierowane jest ono przede wszystkim do Ukraińców, którzy przebywają w naszym regionie.
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarzy
Zmiana organizacji ruchu zaskoczyła wielu kierowców, którzy przyjechali w sobotę w okolice cmentarzy przyległych do ulic Spacerowej i Partyzantów.
Szykujemy się na Wielkanoc
Pisanki, dekorowanie koszyczka wielkanocnego, ostatnie zakupy, gotowanie świątecznych potraw. Ale nie tylko. Wielkanoc to również czas na modlitwę i zadumę, a także na odwiedzanie cmentarzy.
Milion złotych na renowację cmentarza w Milejowie
Blisko milion złotych pozyskała gmina Rozprza na rewitalizację cmentarza wojskowego w Milejowie. Pomysł renowacji tego miejsca to oddolna inicjatywa mieszkańców, dla których to miejsce ma wyjątkowe znaczenie.
W czwartek po godzinie 13:00 na ulicy Zamenhofa w Piotrkowie doszło do zderzenia trzech aut osobowych. Na miejscu, przy usuwaniu skutków zdarzenia, pracują służby.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat