Artykuły do tagu: Koalicja Obywatelska

Lewica poparła kandydatkę na prezydenta miasta
Wybory samorządowe już za dwa tygodnie. Członkowie KKW Koalicji Obywatelskiej i przedstawiciele Nowej Lewicy zorganizowali konferencję prasową, na której przekonywano jak wielką wartość dla samorządów mają pieniądze z KPO. Dodatkowo przedstawiciele Nowej Lewicy udzielili poparcia kandydatce na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego Marlenie Wężyk-Głowackiej.
Znamy kandydatkę na prezydenta i jedynki  z Koalicji Obywatelskiej
KWW Koalicji Obywatelskiej przedstawił kandydatów, którzy będą jedynkami na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych, a także kandydatkę na prezydenta miasta. Konferencję prasową zorganizowano w hotelu Vestil w środowe popołudnie.
Kiedy KO ogłosi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Do 12 lutego mamy poznać kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Piotrkowa - taką deklarację na antenie radia Strefa FM złożył były poseł i szef struktur regionalnych Koalicji Obywatelskiej Cezary Grabarczyk.
Donald Tusk z wizytą w Piotrkowie
Spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej odbyło się w środę w piotrkowskiej mediatece. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu nr 10.
Żądają dymisji rektora
Przedstawiciele piotrkowskiej Platformy Obywatelskiej są oburzeni treścią wystawy prezentowanej przed budynkiem Akademii Piotrkowskiej. Chodzi o wystawę "Imperialne oblicze współczesnej Rosji. Państwo Putina".
Koalicja odsłoniła karty. Kandydaci zaprezentowali się w Rynku Trybunalskim
Znamy kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w październikowych wyborach parlamentarnych w okręgu nr 10. We wtorek w Rynku Trybunalskim kandydaci zaprezentowali się mediom i wyborcom.
Koalicja Obywatelska rozpoczęła w Piotrkowie zbieranie podpisów, aby zarejestrować swoją listę wyborczą. Zorganizowano z tej okazji briefing prasowy, którego tematem była Akademia Piotrkowska.
Przypilnujesz mi wyborów?...
… to ogólnopolska akcja, która ma zachęcić Polaków do wzięcia udziału w kontrolowaniu jesiennych wyborów parlamentarnych. W sobotę działacze Koalicji Obywatelskiej zachęcali do tego mieszańców Piotrkowa oraz regionu.
Pomoc w walce z niepłodnością. Radni KO chcą miejskich dopłat do in-vitro
"Miasto dla rodziców" - tak miałby nazywać się piotrkowski program wsparcia dla par walczących z niepłodnością. Projekt zakłada wprowadzenie dopłat do procedury in-vitro, a jego wprowadzenie postulują radni Koalicji Obywatelskiej.
Piotrkowskie biuro posła Cezarego Grabarczyka otwarte
Cezary Grabarczyk, poseł Koalicji Obywatelskiej otworzył w Piotrkowie biuro poselskie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat