Advertisement

Artykuły do tagu: 1 Września

Wolborzanie uczcili pamięć poległych
Przy kwaterze wojennej bohaterów września 1939 roku na cmentarzu w Wolborzu, zorganizowano 1 września uroczystości upamiętniające 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Uczniowie wracają do szkoły!
Zakończyły się wakacje i blisko 12 tys. uczniów piotrkowskich szkół rozpoczęło nowy rok szkolny. Kończy się także trwający - z krótkimi przerwami - od początku pandemii okres nauki zdalnej i młodzież od czwartku ponownie zasiądzie w szkolnych ławkach. My, 1 września odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 10 przy ul. Próchnika.
1 września w szkołach powiatu piotrkowskiego
Po półrocznej przerwie wreszcie pierwszy dzwonek usłyszeli także uczniowie szkół powiatowych. Rok szkolny 2020/2021 rozpoczyna 1260 słuchaczy (w tym 200 pierwszoklasistów) i 160 nauczycieli. 1 września był  nietypowy. Ma na to wpływ epidemia.
Gmina Wola Krzysztoporska: Szkoły przygotowują się do 1 września
Ten rok szkolny będzie z pewnością zupełnie inny niż jeszcze 2 – 3 lat temu. Z powodu epidemii szkoły muszą wprowadzić szereg procedur. Jak placówki oświatowe na terenie gminy Wola Krzysztoporska przygotowują się do 1 września?
Szef MEN: Planujemy, że 1 września rok szkolny rozpocznie się w szkołach
Planujemy, że 1 września rok szkolny tradycyjnie rozpocznie się w szkołach, zajęcia będą odbywały się w budynku szkolnym w salach lekcyjnych - poinformował w środę minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Dodał, że w szkołach będę obowiązywać wytyczne sanitarne.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat