Artykuły do tagu: kwiaty

Znów nakręcają na zieleń
Akcja 'Nakręć się na zieleń' powróciła do Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego. Starostwo powiatowe już po raz czwarty zachęca mieszkańców do przynoszenia zebranych plastikowych nakrętek do specjalnych punktów, by w zamian odebrać zielony upominek.
Uczennice rozdawały tulipany na poprawę humoru
Promowanie samoakceptacji, rozwijanie zdolności osobistych oraz autoprezentacji - tymi dziedzinami zajęły się uczennice "Ekonomika" w Piotrkowie Trybunalskim. W ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii" autorki projektu Singularis zorganizowały "Pozytywny happening" na ulicach miasta.
Kwiaty na dzień kobiet. Nie stój w kolejkach!
8 marca coraz bliżej, a to oznacza, że kwiaciarnie stacjonarne będą tonęły w bukietach, ale i będą oblegane przez klientów, którzy zostawili zakup kwiatów na Dzień Kobiet na ostatnią chwilę. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnego stresu, zamów bukiet przez internet i wywołaj tym samym uśmiech na twarzy jego adresatki.
W Piotrkowie świętujemy po południu
Ten weekend upłynie w całej Polsce pod znakiem obchodów związanych z Narodowym Świętem Niepodległości. W tym roku wiele działo się będzie także w Piotrkowie. Sprawdźcie program uroczystości.
17 września to jedna z najtragiczniejszy dat w historii naszego kraju. Tego dnia wojska radzieckie wkroczyły na wschodnie granice walczącej z hitlerowskim najeźdźcą II Rzeczypospolitej.
02.05.2023 11:04
Kwiaty na Święto Pracy
1 maja obchodziliśmy Święto Pracy. Już tradycyjnie ten dzień uczcili przedstawiciele piotrkowskiej Lewicy, którzy złożyli kwiaty pod pomnikiem byłego prezydenta Piotrkowa Kazimierza Szmidta.
Wielkie spotkanie ogrodników za nami
Po raz 16 już na zamku w Bykach odbyło się wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz piotrkowskich fanów ogrodnictwa. Mowa o targach "Pamiętajmy o ogrodach". Impreza przyciągnęła w tym roku tysiące osób, a wśród gości był też nowy minister rolnictwa Robert Telus.
Florystyczne warsztaty w Woli Krzysztoporskiej
Za sprawą warsztatów florystycznych do Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej zawitała wiosna. Udział w zajęciach wzięły przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich.
W Piotrkowie zakwitły krokusy. Idzie wiosna?
Choć w tym roku wiosna przychodzi do Polski powoli, to przyroda budzi się już do życia po zimowym śnie. W Piotrkowie pojawiły się już krokusy. Jak zdradza Paweł Kowalski z Nadleśnictwa Piotrków, do naszego regionu wracają także bociany.
Bandaże zamiast kwiatów - akcja piotrkowskich wolontariuszy
Piotrkowscy wolontariusze "Widzialnej Ręki" znów angażują się w pomoc dla Ukrainy. Tym razem rozpoczęli zbiórkę bandaży, które są bardzo potrzebne w szpitalach za naszą wschodnią granicą.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat