Artykuły do tagu: ślubowanie

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP16
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Polskich Olimpijczyków ma nowych pełnoprawnych uczniów. W czwartkowe popołudnie w placówce odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów.
Funkcjonariusze złożyli ślubowanie
Ten dzień na długo zapadnie w pamięć dziewięciu osób, które stały się funkcjonariuszami Służby Więziennej. Jeszcze dziś (08.01.2024), po dopełnieniu kilku formalności i złożeniu uroczystego ślubowania, zostaną im wydane mundury i przydzieleni mentorzy, którzy będą ich wspierać we wdrażaniu się do pracy.
Ślubowanie w SP 12 [ZDJĘCIA]
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego ma nowych pełnoprawnych uczniów. W poniedziałkowe popołudnie w placówce odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów.
Ślubowali w świeżo wyremontowanej szkole
Pierwszoklasiści z II Liceum Ogólnokształcącego złożyli ślubowanie. Uroczystość odbyła się w hali sportowej placówki. Przy tej okazji zwiedziliśmy szkołę, by zobaczyć jak zmieniła się po zakończonym w wakacje remoncie.
20.10.2023 09:12
Maluchy ślubowały
To był bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w ich szkolnej przygodzie. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Gomulinie są już po oficjalnym ślubowaniu.
Klasy mundurowe ślubowały [ZDJĘCIA]
Ponad 70 uczniów klas mundurowych o profilu wojskowym i policyjnym IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stefana Roweckiego-Grota złożyło ślubowanie na sztandar. Uroczystość uświetnił pokaz musztry paradnej przygotowanej przez IV klasę.
Ślubowanie w Szkole Podstawowej nr 10 [ZDJĘCIA]
Piątek był wyjątkowym dniem dla kilkudziesięciu pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 10. Już tradycyjnie w marcu w placówce zorganizowano ślubowanie.
Bardzo ważna chwila dla pierwszoklasistów [FOTO]
W Szkole Podstawowej nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ślubowanie klas pierwszych, jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu szkolnym. W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli liczni zaproszeni goście na czele z prezydentem miasta Krzysztofem Chojniakiem oraz rodzice dzieci i nauczyciele.
Pierwszaki ślubowały [ZDJĘCIA]
Wstępne ślubowanie, pasowanie na ucznia oraz spektakl teatralny - tak wyglądał koncert „Bajkowa Pierwsza Klasa”, który tradycyjnie dla uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją, przygotował Miejski Ośrodek Kultury.
„Bajkowa Pierwsza Klasa” znów w Piotrkowie
Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już w czwartek (01.09.2022) odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego pt. "Bajkowa Pierwsza Klasa". Wydarzenie organizowane jest rokrocznie z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z edukacją w szkole podstawowej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat