Reklama

Artykuły do tagu: sesja

Nie podoba Ci się, to co dzieje się w Piotrkowie? Masz szansę powiedzieć o tym głośno!
To jedyna szansa w roku, aby na takim forum powiedzieć swoje zdanie na temat tego, co dzieje się w Piotrkowie. 25 maja podczas obrad radnych odbędzie się debata nad stanem miasta. W jej trakcie każdy z mieszkańców ma szansę zabrać głos.
Radni powiększyli strefę aktywności gospodarczej
Powiększenie Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, zmiany w budżecie i Wieloletniej Prognozie Finansowej oraz wyrażenie zgody na sprzedaż i dzierżawę nieruchomości - to uchwały, które podjęto podczas środowej (27.04.2022) sesji Rady Miasta.
Będą obradować po raz pięćdziesiąty
Po raz pięćdziesiąty w tej kadencji samorządu obradować będą piotrkowscy radni. Sesja odbędzie się w środę o godz. 9:00, a radni znów spotkają się na stacjonarnych obradach.
Radni w Piotrkowie wrócili na salę obrad
Dyskusji oraz wzajemnych uszczypliwości nie brakowało - po dwóch latach przerwy na salę obrad wrócili piotrkowscy radni. Działo się sporo, a największą dyskusję wywołał temat, które wcale nie było w porządku obrad.
Piotrków zrywa współpracę z Kostromą i Mołodecznem
Radni po dwóch latach przerwy spotkali się ponownie na sali obrad. Pierwsze z podjętych uchwał dotyczyły potępienia rosyjskiej agresji na Ukrainę oraz zerwania współpracy z miastami partnerskimi Piotrkowa: białoruskim Mołodecznem i rosyjską Kostromą. Rada Miasta nie była jednak jednomyślna. Głosowania poprzedziła gorąca dyskusja.
Strategia przyjęta. Szykują się ważne inwestycje
Strategię Rozwoju Gminy Wolbórz na lata 2022-2030 jednogłośnie przyjęli radni tamtejszej Rady Miejskiej. Rajcy, a wraz z nimi mieszkańcy, przedsiębiorcy i organizacje społeczne wspólnie pracowali nad przygotowaniem tego dokumentu.
Radni wracają do stacjonarnych obrad
Po dwóch latach (z jednym małym wyjątkiem) kończy się era korespondencyjnych sesji w Piotrkowie. Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje. W środę w Urzędzie Miasta odbędzie się stacjonarna sesja Rady Miasta.
Radni znów będą (normalnie) obradować!
To koniec sesji korespondencyjnych w Piotrkowie. Najbliższa sesja Rady Miasta ma się odbyć w tradycyjny stacjonarny sposób - dowiedział się w czwartek reporter radia Strefa FM.
Stawiają na modernizację dróg
Powiat piotrkowski stawia na modernizację dróg. Władze powiatowe złożyły już wnioski do Programu Inwestycji Strategicznych w ramach Polskiego Ładu, a na pierwszy plan wysuwają się w nich właśnie inwestycje w drogi.
Sesja znów korespondencyjna
W środę (23.02.2022) w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 48. Sesja Rady Miasta. Ze względu na trwający stan epidemii obrady nadal są organizowane w trybie korespondencyjnym. Poniżej możecie zapoznać się z programem sesji.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat