artykuł sponsorowany

Wielozadaniowe namioty o różnych zastosowaniach

Poniedziałek, 24 czerwca 2024
Wielozadaniowe namioty w domu i w firmie
Wielozadaniowe namioty o różnych zastosowaniach

Mobilne zadaszenia coraz bardziej zyskują na popularności, będąc wygodną i niedrogą alternatywą dla murowanych budynków w domach i w przedsiębiorstwach. Namioty imprezowe i namioty magazynowe oraz namioty ogrodowe i namioty cateringowe świetnie sprawdzą się do użytku prywatnego, ale są równocześnie praktycznym rozwiązaniem dla firm o różnych profilach działalności. Gdzie najlepiej sprawdzą się nowoczesne namioty i hale namiotowe?

Nowoczesne technologie zastosowane w profesjonalnych namiotach i halach namiotowych czynią z nich konstrukcje wyjątkowo uniwersalne. Są też lekkie i proste w montażu, dzięki czemu bez problemu można zmieniać ich lokalizację. Dlatego też namioty i hale namiotowe sprawdzą się w tak różnych dziedzinach i sytuacjach.

Namiot magazynowy i hala namiotowa w branży motoryzacyjnej mogą pełnić rolę warsztatu i myjni samochodowej. Namioty wyposażone w plandeki bez okien będą bezpiecznym schronieniem dla sprzętu i pojazdów. Znajdą szerokie zastosowanie w przemyśle, budownictwie, logistyce, a nawet w rolnictwie, zapewniając przestrzeń do magazynowania surowców, ale i do prowadzenia różnorodnych prac. W namiocie z pełnym poszyciem bez problemu uruchomimy linię produkcyjną i sortownię. Stworzymy pojemny magazyn do składowania materiałów i maszyn budowlanych, towarów na sprzedaż oraz płodów rolnych. Z powodzeniem zorganizujemy w nim centrum dystrybucyjne i punkt przeładunkowy w lokalizacjach, w których brakuje stałych obiektów logistycznych. W gospodarstwie domowym namiot magazynowy może pełnić rolę garażu dla samochodu lub schowka na narzędzia ogrodnicze, sprzęt sportowy, czy meble ogrodowe poza sezonem ich użytkowania.

Namioty imprezowe wykorzystamy nie tylko podczas kameralnych, rodzinnych przyjęć w ogrodzie, takich jak urodziny, czy grill z okazji długiego weekendu. Eleganckie namioty imprezowe z oknami witrażowymi będą dobrym rozwiązaniem na wesele plenerowe czy imprezę komunijną pod chmurką. Taki namiot możemy rozłożyć na terenie przy domu, ale również nad jeziorem, pod lasem i w ogródku restauracyjnym. Namioty eventowe zapewnią wygodną przestrzeń na różnego rodzaju masowe imprezy plenerowe takie jak koncerty i festiwale. Dowolnie aranżując przestrzeń namiotu imprezowego stworzymy wygodne i atrakcyjne miejsce do zabawy i spędzania wolnego czasu.

Namioty ogrodowe będą pełniły rolę całorocznej lub sezonowej altany, która zapewni osłonięte od deszczu i słońca miejsce do odpoczynku w otoczeniu zieleni. Ekonomiczne namioty ogrodowe są alternatywą dla tradycyjnych altan, z której skorzystają właściciele domów jednorodzinnych i działkowicze.

Z namiotem handlowym i namiotem wystawowym stworzymy atrakcyjne stoisko na targach i jarmarkach. Można w nich urządzić wygodną przestrzeń do sprzedaży warzyw, odzieży, czy pamiątek oraz do prezentacji usług. Mobilne zadaszenia szczególnie sprawdzą się w handlu obwoźnym. Sprawny montaż i demontaż konstrukcji ułatwia częste zmiany lokalizacji naszego stoiska sprzedażowego.

Namioty gastronomiczne bardzo chętnie są wybierane przez restauratorów i właścicieli firm cateringowych. Przestrzeń namiotu gastronomicznego bez trudu dostosujemy do potrzeb kuchni plenerowej, stoiska ze street - foodem, czy kawiarnianego ogródka. Z łatwością urządzimy w nim sezonową, letnią filię restauracji.

Mobilne zadaszenia do zadań specjalnych

Niezależnie od tego, do jakich zastosowań będziemy potrzebowali mobilnego zadaszenia, taki sprzęt powinniśmy kupować u sprawdzonego sprzedawcy. Firma Halplan z Trzebini ma ponad 10 - letnie doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych namiotów do użytku sezonowego jak i całorocznego. W ofercie znajdziemy zarówno wielozadaniowe namioty magazynowe, namioty imprezowe, namioty handlowe, namioty ogrodowe i namioty gastronomiczne.

To zastosowane w poszyciach specjalistyczne systemy sprawiają, że namioty Halplan są tak uniwersalne. Mocny materiał PVC, z którego wykonane są plandeki chroni wnętrze namiotu przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady deszczu i palące słońce. System Air-control zapobiega skraplaniu się wody na ścianach namiotu, a fartuchy retencyjne dodatkowo zabezpieczają wnętrze namiotu przed zalewaniem.

Dostępne w ofercie namioty o trudnopalnym poszyciu, które spełnia normy unijne EN 13501 sprawdzą się zarówno jako przestrzeń warsztatowa do prowadzenia prac spawalniczych, jak i miejsce, w którym urządzimy sezonową gastronomię. W namiotach o takim poszyciu możemy używać nagrzewnic, które pomogą utrzymać w namiocie ciepło.

Wszystkie namioty Halplan - zarówno namioty imprezowe, namioty magazynowe jak i hale namiotowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu dowolnie dopasujemy ich wielkość do potrzeb gospodarstwa domowego lub charakteru prowadzonej działalności. Istnieje również opcja zmiany rozmiaru namiotu. Umożliwia to system Multi-size, w którym wykorzystując dodatkowy segment powiększymy metraż zadaszonej przestrzeni. To szczególnie przydatna funkcja, jeśli potrzebujemy zwiększyć przestrzeń magazynową w rozwijającej się firmie.

Solidne konstrukcje namiotów Halplan są wykonane z mocnej stali pokrytej ocynkiem ogniowym. Dzięki temu stelaże są zabezpieczone przed korozją, co wpływa na wytrzymałość wielozadaniowych namiotów i sprawia, że są one bezpieczne i trwałe.

Halplan zapewnia ekspresową wysyłkę w 24 h, dzięki czemu zadaszoną przestrzeń zorganizujemy już w ciągu kilku dni. Możliwy jest zakup namiotu na raty bądź wzięcie sprzętu w leasing.

Z produktami Halplan można się zapoznać na stronie: https://halplan.pl/ .

Przed zakupem profesjonalnego namiotu magazynowego warto skontaktować się z doradcami Halplan, którzy przeprowadzą klienta przez cały proces zakupowy i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Aby uzyskać informacje na temat produktów, najlepiej kontaktować się:

telefonicznie: 713067980,

mailowo: biuro@halplan.pl

bądź udać się do siedziby firmy przy ul. Przemysłowej 10 w Trzebini.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat